Project Manager / Kierownik Projektu

EPCM Executive Search

Opis stanowiska

Zadania:

  • Prowadzenie całościowo projektów inwestycyjnych związanych z budownictwem komercyjnym;

  • Koordynowanie projektu i odpowiedzialność za jego przebieg zgodnie z wymaganiami firmy na wszystkich etapach;

  • Koordynowanie fazy projektowej, przygotowawczej i etapu budowlanego;

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz instytucjami w zakresie uzyskania wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych i pozwoleń;

  • Tworzenie budżetów oraz harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji;

  • Nadzór nad pracami Generalnego Wykonawcy;

  • Nadzór nad obiorami końcowymi;

  • Technicznie wsparcie dla działu Leasingu i nadzór na wprowadzeniem najemców;

  • Współprowadzenie i czynne uczestnictwo w budowlanych naradach koordynacyjnych, mających na celu nadzór nad jakością wykonywanych prac.

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji retailowych, biurowych lub przemysłowych jako Project Manager;

  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego;

  • Umiejętność zarządzania zespołem podwykonawców i własnym;

  • Umiejętność zarządzania pracami Generalnego Wykonawcy;

  • Doświadczenie w koordynacji pracy biura projektowego;

  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu a także przetargów;

  • Nastawienie na jakość wykonywanej pracy;

  • Rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu;

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • Swobodna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pasjonującą pracę po stronie Inwestora

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie + pakiet socjalny – opieka medyczna, ubezpieczenie, etc);

  • Praca w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości;

  • Praca w firmie zwiększającej co roku swoje udziały w rynku.

Ostatnia aktualizacja:
01.11.2020

Budownictwo / Geodezja, Doradztwo / Konsulting, Nieruchomości