Analityk Operacyjny

Huapol Telekom

Opis stanowiska

  • analizowanie danych dotyczących KPI oraz innych wskaźników operacyjnych,

  • sporządzanie analiz, zestawień oraz prezentacji dotyczących wyników operacyjnych Spółki,

  • prowadzenie i monitorowanie procesu raportowania wewnętrznego i zewnętrznego,

  • nadzorowanie jakości pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzia informatycznego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomia, finanse, ekonometria, matematyka lub pokrewnym,

  • umiejętność szybkiego przyswajania obsługi programów informatycznych,

  • umiejętność przetwarzania dużej ilości informacji,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • zaawansowana znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • odpowiedzialność, samodzielność, dokładność.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów.

Ostatnia aktualizacja:
18.10.2020

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Bankowość, Informatyka / Administracja, Księgowość / Audyt / Podatki