Specjalista w Dziale Transportu ds. rozliczeń

Mosty Łódź S.A.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie zamówień na podstawie otrzymanego zapotrzebowania na wynajem sprzętu i naprawy,

  • rozliczanie i kontrola raportów pracy sprzętu z fakturami,

  • weryfikacja raportów pracy sprzętu,

  • dbanie o poprawność oraz obieg dokumentacji księgowej,

  • sporządzanie obowiązujących sprawozdań transportowych,

  • prowadzenie ewidencji badań technicznych i dozorowych podległego sprzętu,

  • sporządzanie tabel i wykresów związanych z pracą działu transportu.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,

  • 2 lata doświadczenia na w/w stanowisku lub podobnym,

  • preferowanie doświadczenie w branży budowlanej,

  • atutem będzie znajomość programu IFS,

  • dyspozycyjność, sumienność, kreatywność oraz wysokie zaangażowanie,

  • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy,

  • znajomość pakietu MS Office i w szczególności Excel.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet świadczeń socjalnych, opiekę medyczną, karnety na zajęcia rekreacyjno-sportowe.

Ostatnia aktualizacja:
01.11.2020

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Księgowość / Audyt / Podatki