Operator Linii Produkcyjnej [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • Samodzielne przezbrajanie oraz obsługa maszyn produkcyjnych w procesie przetwórstwa tworzyw sztucznych (po założonym czasie szkolenia i certyfikacji na operatora)

  • Nadzór i kontrola parametrów procesu przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Potwierdzanie produktów w programie SAP oraz wypełnianie raportów zmianowych w programie Excel

  • Udział w ogólnozakładowych programach ciągłego doskonalenia (LEAN, Kaizen, TPM)

Wymagania

Jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie przy obsłudze linii produkcyjnych oraz w pracy z urządzeniami przemysłowymi

  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn w  procesie wytłaczania tworzyw sztucznych

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • Umiejętność podstawowej obsługi komputera

  • Mile widziana znajomość obsługi programu SAP

  • Dyspozycyjność

Ty i Corning to dobre połączenie!

Informacje dodatkowe:

  • Praca w równoważnym systemie czasu pracy - średnio 16 dni roboczych w miesiącu po 12h, co drugi weekend pracujący, wszystkie święta wolne,
    przykładowy grafik:

    6:00-18:00/6:00-18:00/wolne/wolne/18:00-6:00/18:00-6:00/18:00-6:00/wolne/wolne/6:00-18:00/6:00-18:00/wolne/wolne/wolne

  • Wysokie standardy BHP

  • Polecając 5 znajomych do pracy możesz otrzymać nawet 3500 zł brutto nagrody!

Oferujemy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Corning

  • prywatną opiekę medyczną

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji

  • wczasy pod gruszą

  • premie miesięczne

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • premie roczne

  • dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie

  • atrakcyjną stawkę za godziny nocne (dodatek 4 zł brutto/h)

  • dodatek za pracę w systemie równoważnym (300 zł brutto/ m-c)

  • bezpłatny transport dla pracowników*

  • benefity dla rodziców**

* z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego, Zgierza, Ozorkowa, Koluszek, Brzezin, Łowicza, Łęczycy, Głowna, Piątku

** wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzień dziecka

Ostatnia aktualizacja:
11.10.2020

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja