Technik ds. Utrzymania Ruchu

Media Expert Centrum Dystrybucji Łódź

Opis stanowiska

Co możesz zyskać pracując u nas:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Obiady pracownicze za 1 zł

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szkolenie przygotowujące do pracy

  • Możliwość skorzystania z dofinansowania karty MultiSport

  • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się" dla Ciebie i Twoich bliskich

Wymagania

Pakiet anty-wirus:

  • płyny do dezynfekcji i mydła antybakteryjne

  • odkażanie powierzchni stolików, balustrad, klamek itd.

  • bezpieczne wydawanie posiłków (rękawiczki, płyny dezynfekcyjne, fartuchy ochronne, jednorazowe pojemniki)

  • pomiar temperatury na wejściu

  • unikanie zgromadzeń

  • dezynfekcja na stanowiskach obsługi kurierskiej

  • instrukcja mycia rąk i informacje o wirusie

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

  • konserwacje drukarek stacjonarnych, etykieciarek, usuwanie usterek

  • raportowanie stanu działania urządzeń drukujących

  • nadzór nad magazynem części zamiennych

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej i organizacja przeglądów technicznych

  • kontrola dostawców i firm zewnętrznych

  • nadzór na BDO – zamawianie odbiorów, prowadzenie zestawień ilości odpadów

  • nadzór na firmami odbierającymi surowce

  • uzupełnianie brakujących etykiet lokalizacji składowania

  • wykonywanie przeglądów elektrycznych

  • wsparcie w pracach działu Utrzymania Ruchu

Oferujemy

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego

  • uprawnień SEP do 1 kV

  • znajomości pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość budowy urządzeń drukujących

Ostatnia aktualizacja:
18.10.2020

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż