Operator Wózka Widłowego

Media Expert Centrum Dystrybucji Łódź

Opis stanowiska

Adam był psychologiem, ale stresu miał masę, a kasy niewiele. Zrobił więc uprawnienia na wózek i dziś czuje się niezastąpiony. Zarabia i ma spokojną głowę. Bądź jak Adam (na pewno go poznasz) i zostań operatorem wózka widłowego.

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę

  • premie za efektywność, frekwencję i staż pracy

  • wydłużone przerwy w czasie pracy

  • do 1500 zł za program poleceń pracowniczych

  • obiad za złotówkę

  • szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach

  • kartę MultiSport dla dobrej formy

  • 40% dodatku za pracę w porze nocnej

Wymagania

Pakiet anty-wirus:

  • płyny do dezynfekcji i mydła antybakteryjne

  • odkażanie powierzchni stolików, balustrad, klamek itd.

  • bezpieczne wydawanie posiłków (rękawiczki, płyny dezynfekcyjne, fartuchy ochronne, jednorazowe pojemniki)

  • pomiar temperatury na wejściu

  • unikanie zgromadzeń

  • dezynfekcja autobusów dowożących pracowników

  • dezynfekcja na stanowiskach obsługi kurierskiej

  • instrukcja mycia rąk i informacje o wirusie

Oferujemy

Twoje zadania:

  • przyjęcie, rozlokowywanie i kompletacja towaru w magazynie

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składu

Od Ciebie oczekujemy:

  • uprawnienia wydanego przez UDT do obsługi wózka widłowego

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Ostatnia aktualizacja:
18.10.2020

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja