Specjalista ds. transportu międzynarodowego (Spedytor operacyjny)

Geodis Poland Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Organizacja transportów towarowych w relacjach międzynarodowych

  • Typowa praca operacyjna: prowadzenie aut + obsługa klienta (Firma dysponuje działem Handlowym, Księgowym, Zakupów)

  • Koordynacja i pozyskiwanie transportów importowych

  • Organizacja przerzutów pod kątem zarządzania własną flotą podwykonawców

  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami

  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych

  • Koordynacja zleceń transportowych

  • Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami

  • Zarządzanie dedykowaną flotą podwykonawców transportowych

Wymagania

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego, FTL

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Praktyczną wiedzę z zakresu realizacji usług transportowych

  • Doświadczenie w realizacji zleceń spedycyjnych w relacjach międzynarodowych

  • Znajomość rynku przewoźników

  • Dobrą znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Swobodne poruszanie się po giełdach transportowych

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

Zapewniamy:

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Klarowny i sprawiedliwy system premiowania

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Przyjazną atmosferę i wzajemny szacunek

  • Wysokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Kartę MultiSport

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie dla Pracowników i ich Rodzin

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (który obejmuje min.: wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i młodzieży, bony na święta)

  • Świeże owoce w każdy wtorek

  • Ciekawe eventy i wyjazdy integracyjne

  • Przyjazne biuro z parkingiem dla pracowników

Ostatnia aktualizacja:
24.10.2020

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja