Operator Maszyn

Legs Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

Do pracy w systemie trzy zmianowym (pon-pt) lub 4-brygadowym.

Praca w Aleksandrowie Łódzkim

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • rozkładanie surowców przy maszynach

  • obsługa maszyn włókienniczych

  • nadzorowanie procesu uszlachetniania przędzy

Wymagania

Oczekujemy od Kandydatów:

  • sprawności

  • dyspozycyjności do pracy w systemie od poniedziałku do piątku (22:00- 6:00 ,14:00-22:00, 6:00-14:00.)

  • chęci do pracy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

  • umiejętność współpracy z innymi, logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (w oparciu na umowę o pracę na pełen etat)

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami za pracę zmianową

  • dofinansowanie do posiłków

  • pakiet medyczny

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe

  • możliwość przystąpienia do pakietu sportowego

  • premia za polecenie pracownika

  • miłą atmosferę

  • wdrożenie w obowiązki

  • możliwość zobaczenia miejsca zatrudnienia przed rozpoczęciem pracy

Ostatnia aktualizacja:
17.10.2020

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja