Operator maszyn dziewiarskich płaskich i okrągłych

BOWI-STYL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Opis stanowiska

Kogo szukamy?

Osób, które wyróżnia zaangażowanie i chęć do nauki. Chciałbyś poznać produkcję tekstyliów od podstaw? Chcesz rozwijać się, uczyć, a przy tym pracować za atrakcyjną stawkę w oparciu o stabilną umowę o pracę? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy!

Jak pracujemy?

Posługujemy się najnowocześniejszymi maszynami w kraju, wykorzystujemy nowoczesne technologie i tworzymy innowacyjne produkty. Oferujemy naszym pracownikom możliwość szkoleń i stałego doskonalenia swojej wiedzy. Mamy zgrany zespół pełen uśmiechniętych ludzi, dla których dobra atmosfera w pracy jest bardzo istotna.

Wymagania

Ile płacimy?

Cenimy naszych pracowników i oferujemy atrakcyjną stawkę, wyższą niż przeciętna kwota rynkowa od 3200 do 4600 brutto. Dodatkowo Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe i zdrowotne.

Oferujemy

Czego wymagamy?

Chęci do nauki i zaangażowania - resztę pokażemy Ci na szkoleniach.

Pracujemy na 3 zmiany.

Ostatnia aktualizacja:
16.10.2020

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja