Magazynierka / Magazynier

Spedimex Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • wsparcie w parku maszynowym - dozór maszyn w ruchu

  • kontrola jakości

  • skanowanie towaru

  • czynności związane z utrzymaniem magazynu

  • zachowanie norm i standardów BHP

Wymagania

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym w soboty i niedziele – warunek konieczny

  • motywacji do podjęcia stabilnej pracy na niepełny etat

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • zaangażowania w realizację powierzonych zadań

  • odpowiedzialności za wykonywaną pracę

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niepełny etat

  • terminowe comiesięczne wynagrodzenie

  • pracę w firmie o ukierunkowanej wizji rozwoju i celach

  • zatrudnienie w systemie zmianowym

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia i pakietu sportowego

  • bezpłatną opiekę medyczną w najlepszej w Polsce sieci placówek prywatnych

Ostatnia aktualizacja:
10.10.2020

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja