Operator wózka widłowego

August Faller Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rosnącej organizacji,

  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą,

  • zatrudnienie na pełen etat,

  • praca w czystych pomieszczeniach, bez przykrych zapachów,

  • stała temperatura na hali produkcyjnej ok. 21°C-22°C,

  • wydłużona przerwa,

  • możliwość przyuczenia do zawodu,

  • realna szansa na szybki awans (w ciągu ostatniego 1,5 roku w ramach rekrutacji wewnętrznych stanowisko zmieniło 30 osób)

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • karnet Multisport,

  • dopłata do wypoczynku,

  • dopłata na Święta Bożego Narodzenia,

  • premie za polecenia nowych pracowników,

  • nagrody dodatkowe (m.in. kino, teatr, paliwo, zakupy),

  • imprezy integracyjne,

  • przyjazna atmosfera pracy.

Wymagania

Zakres zadań:

  • przyjmowanie towarów do magazynu i wydawanie produktów z magazynu,

  • zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek,

  • inne prace magazynowe.

Oferujemy

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - także w porze nocnej,

  • uprawnienia do obsługi elektrycznych wózków widłowych UDT,

  • doświadczenie na magazynie (mile widziane).

Ostatnia aktualizacja:
09.10.2020

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja