Praktykant / Praktykantka w obszarze marketingu i identyfikacji wizualnej

mBank S.A.

Opis stanowiska

Jeśli jesteś samodzielną, szybko działającą osobą, która dba o estetykę materiałów i dokumentów, to czekamy właśnie na Ciebie!

Co Cię czeka w pracy z Nami?

  • wsparcie zespołu odpowiedzialnego za organizację wydarzeń dla klientów obecnych i potencjalnych w bankowości detalicznej (m.in. pomoc przy organizacji wydarzeń, zamawianie materiałów, praca z fakturami, raportami)

  • wspieranie zespołu w identyfikacji wizualnej sieci sprzedaży mBanku (m.in. praca z grafikami, materiałami marketingowymi)

  • uczestnictwo w akcjach organizowanych lokalnie przez placówki mBanku w ramach mikromarketingu

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby zacząć współpracę?

  • statusu studenta ostatnich lat, bądź zakończonych studiów (preferowany kierunek marketing)

  • podstawowej wiedzy z zakresu finansów, marketingu oraz organizacji wydarzeń

  • dobrej znajomości pakietu MS Office

  • języka angielskiego na dobrym poziomie

  • dobrej organizacji pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • dużych umiejętności komunikacyjnych

W ramach praktyk oferujemy Ci zatrudnienie w ramach umowy o pracę  (możliwość dostosowania godzin do zajęć na uczelni) z wynagrodzeniem 2600 zł brutto przez okres 12 miesięcy.

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Wsparcie mentora

  • Dostęp do bazy szkoleń i książek

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Kartę sportową

  • Dostosowanie grafiku do Twoich zajęć

Ostatnia aktualizacja:
09.10.2020

Branża / kategoria:
Marketing / Reklama / PR, Praktyki / Staż