Kierownik Projektów - posadzki przemysłowe

Smart - HR

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie realizacją prowadzonych projektów, w tym zarządzanie ekipami instalacyjnymi,

  • Nadzór nad kosztami projektowymi i współpracą z podwykonawcami,

  • Zapewnienie terminową realizacją wykonania prac,

  • Wsparcie procesu sprzedaży polegające na analizie potrzeb klientów i przygotowaniu ofert,

  • Wykonywanie przedmiarów oraz projektów testowych,

  • Zapewnienie bezpieczeństwa BHP w czasie prowadzenia prac,

  • Raportowanie do Kierowników Regionalnych i Kierownika Sprzedaży.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia w zakresie prowadzenia projektów (preferowane doświadczenie w branży budowlanej lub przemysłowej),

  • Prawa jazdy kat. B,

  • Umiejętności oceny stanu pracy pod względem poziomu wykonania prac, realizacji i planowania harmonogramów, kosztów i niezbędnych zasobów ludzkich,

  • Gotowości do odbywania podróży służbowych,

  • Samodzielności, kreatywności i dynamizmu w działaniu,

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Dobrej organizacji, wysokiej motywacji do pracy.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),

  • Współpracę na zasadach B2B lub na innej podstawie w zależności od preferencji kandydata,

  • Szkolenie produktowe i praktyczne,

  • Atmosferę współpracy i wzajemnego szacunku w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej dziedzinie.

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2020

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Kadra zarządzająca