Inżynier Budowy

MAKAX Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac związanych z realizacją budowy zleconych przez Kierownika Budowy, przełożonego,

  • Bieżąca analiza dokumentacji technicznej,

  • Zarządzanie materiałami i sprzętem w procesie budowy,

  • Kontrola i nadzór stanu technicznego maszyn i narzędzi na budowie,

  • Okresowe raportowanie, składanie sprawozdań z wykonywanych prac,

  • Archiwizacja / dystrybucja / odtwarzanie / aktualizacja dokumentów projektowych wykorzystywanych podczas budowy,

  • Prowadzenie dokumentacji i rejestrów zagrożeń określonych przez procedury BHP,

  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo lub studenci,

  • Znajomość metod i technik budowlanych,

  • Znajomość polskich norm, przepisów Prawa Budowlanego,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność poruszania się w dokumentacji projektowej,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji,

  • Możliwość rozwoju,

  • Przydzielanie odpowiedzialnych zadań, adekwatnie do umiejętności i zaangażowania,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2020

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja