Kierownik Robót Budowlanych (hale przemysłowe)

NES Global Talent

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • Stały nadzór nad procesem realizacji robót budowlanych, koordynacja i podział prac.

  • Uczestnictwo przy negocjacjach i wyborze podwykonawców.

  • Monitoring kosztów budowy, rozliczanie dostawców, usługodawców i podwykonawców.

  • Prowadzenie dziennika budowy, nadzór nad dokumentacją.

  • Współpraca z Inspektorem Nadzoru Inwestorskiego.

  • Odpowiedzialność za stan BHP na placu budowy.

  • Raportowanie postępu robót.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane.

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

  • Kilkuletnie doświadczenie przy budowie hal produkcyjno-magazynowych, logistycznych.

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Robót.

  • Biegłej obsługi komputera (MS Project, MS Office).

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, komunikatywność.

  • Mobilność i dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B).

Oferujemy

Oferujemy

  • Ciekawą pracę przy dużych inwestycjach przemysłowych.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość pracy na zasadzie B2B.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Ostatnia aktualizacja:
07.10.2020

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca