Kierownik Robót

MAKAX Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją robót zgodnie z obowiązkami określonymi w ustawie „Prawo Budowlane” oraz wymaganiami Kontraktu i umowy realizacyjnej,

  • Koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców oraz zespoły własne,

  • Analiza dokumentacji i raportowanie ryzyka wraz z rekomendacją rozwiązań,

  • Odpowiedzialność za koordynację oraz nadzór nad jakością i terminowością prac,

  • Zlecanie i odbiór robót od podwykonawców w wyznaczonym zakresie,

  • Monitoring, kontrola i raportowanie postępów prac,

  • Kontrola zamówień i gospodarki materiałami na budowie,

  • Tworzenie oraz kontrola budżetu,

  • Nadzór nad rejestracją i efektywnym wykorzystaniem zasobów na budowie (pracownicy, sprzęt ciężki, wynajem narzędzi),

  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej,

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej w trakcie realizacji robót,

  • Współpraca z kontrahentami,

  • Udział w zakresie doboru i kontraktowania dostawców, usługodawców oraz wykonawców,

  • Ścisła współpraca z kierownictwem kontraktu oraz innymi działami w firmie,

  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.

Wymagania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego,

  • Udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Dynamiczne, zadaniowe i pozytywne środowisko pracy,

  • Realny wpływ na rozwój firmy.

Oferujemy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym

  • Wiedza z zakresu budownictwa inżynieryjnego

  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP

  • Samodzielność i umiejętność planowania

  • Dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników

  • Orientacja na klienta

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office/Auto Cad

  • Dyspozycyjność Prawo jazdy kat. B

Ostatnia aktualizacja:
11.10.2020

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Kadra zarządzająca