Konsultant ds. Rekrutacji Temp & Perm

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie Kandydatów

  • prowadzenie rekrutacji w obszarze TEMPS & PERM

  • redagowanie i publikacja ogłoszeń

  • wdrażanie nowych pracowników

  • nawiązywanie relacji z Kandydatami i Klientami

  • sporządzanie raportów z wykonywanych działań

  • prowadzenie bazy kandydatów

  • administracja kadrowa

Wymagania

U KANDYDATÓW POSZUKUJEMY:

  • minimum półtoraroczne doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacji projektów TEMP & PERM

  • wykształcenia kierunkowego

  • znajomości Ustawy o zatrudnianiu Pracowników Tymczasowych

  • znajomości podstawowych przepisów Prawa Pracy

  • znajomości i umiejętności obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • doświadczenia w prowadzeniu projektów w obszarze pracy tymczasowej i rekrutacji stałych

  • wysokiej motywacji do pracy

  • nastawienia na wytrwałą realizację założonych celów

  • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania

  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • czynnego prawa jazdy kat. B

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (mile widziane)

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie zasadnicze plus systemy premiowe

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie

  • pracę w doskonałej atmosferze, wśród ludzi z pasją

  • pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie zespołu

  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • ciekawą pracę, nie tylko za biurkiem, ale także w terenie

  • możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych: dofinansowanie do pakietu Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świętowanie urodzin – dzień wolny

Ostatnia aktualizacja:
09.10.2020

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry