HR Specialist

beeline Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Organizacja i koordynacja procesu wdrożenia nowych pracowników

  • Zapewnianie wysokiej jakości odpowiedzi na zapytania i prośby zgłaszane przez pracowników i menedżerów

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych pracowników w systemach HR

  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą usług kadrowo-płacowych

  • Koordynacja zawierania i rozliczania umów z dostawcami zewnętrznymi

  • Zapewnienie zgodności procesów HR przepisami, w tym aktualizacja procesów, instrukcji i formularzy HR

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz

  • Organizacja spotkań firmowych i szkoleń dla pracowników

Wymagania

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze HR w międzynarodowej firmie

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (w szczególności MS Excel); mile widziane doświadczenie w pracy z SAP

  • Dobra organizacja czasu pracy, dokładność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy w życzliwym zespole profesjonalistów

  • Elastyczne godziny pracy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy)

Ostatnia aktualizacja:
09.10.2020

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry