Magazynier

CANPOLAND S.A.

Opis stanowiska

  • Obsługa magazynu w wytwórni farmaceutycznej

  • Przyjmowanie dostaw materiałów wyjściowych i materiałów opakowaniowych do magazynu

  • Magazynowanie towarów w odpowiednim miejscu zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Zgłaszanie przełożonemu wszystkich rozbieżności stanów magazynowych

  • Kwartalne sprawdzenie fizycznych stanów magazynowych

  • Wydawanie materiałów na produkcję

  • Wydawanie produktów końcowych z magazynu

  • Prowadzenie na bieżąco zapisów ze wszystkich ruchów magazynowych

  • Opracowanie dokumentacji magazynowej zgodnie z wymaganiami GMP, Prawa Farmaceutycznego oraz wewnętrznymi procedurami

  • Zgłaszanie zaistniałych odchyleń oraz udział w wyjaśnieniu przyczyny powstałego odchylenia i w realizowanych działaniach naprawczych i/lub zapobiegawczych

  • Utrzymanie urządzeń i sprzętu w czystości i prawidłowym stanie technicznym

  • Przestrzeganie zasad właściwego przemieszczenia materiałów i produktów w obszarze Wytwórni, zgodnie z zasadami opisanymi w wewnętrznej procedurze, przestrzeganie zasad zabezpieczenia dostępu do pomieszczeń magazynowych

  • Systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji, umiejętności i wiedzy w zakresie wykonywanej pracy

  • Udział w audytach, inspekcjach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Ścisła współpraca z innymi działami

  • Przestrzeganie zasad GMP i GDP

Wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość oprogramowania MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się innowacyjnej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia

Ostatnia aktualizacja:
07.10.2020

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja