Staż Menadżerski

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-21-59063

Jeśli sport jest Twoją pasją, lubisz pracować z ludźmi i posiadasz predyspozycje liderskie – to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję zawodową.

Nasz Klient – gliwickie centrum logistyczne międzynarodowej firmy działającej w branży sportowej – prowadzi projekt umożliwiający zdobycie wszechstronnej wiedzy i doświadczenia w obszarze zarządzania. Poszukujemy osób zainteresowanych stażem menadżerskim, które docelowo przejmą funkcję menadżera zespołu logistycznego.

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres zadań:
- Około 6 miesięczny staż menadżerski (poznanie procesów logistycznych, współpraca z menadżerami);
- Po stażu objęcie stanowiska Menadżera zespołu logistycznego;
- Zarządzanie pracą podległego zespołu;
- Przygotowanie i wdrożenie planów zatrudnienia;
- Monitorowanie oraz koordynowanie aktywności pracowników;
- Motywowanie zespołu oraz prowadzenie rozmów indywidualnych i grupowych;
- Wdrażanie efektywnych narzędzi zarządczych.

Wymagania:
- Gotowość do relokacji do Gliwic;
- Predyspozycje liderskie;
- Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne;
- Zdolności interpersonalne oraz samodzielność w działaniu;
- Doświadczenie w obszarze zarządzania (organizacje studenckie, drużyny sportowe, pokrewne);
- Preferowane wykształcenie wyższe.

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz międzynarodowych struktur firmy;
- Elastyczne godziny pracy;
- Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa oraz premia);
- Przyjazna i sportowa atmosfera pracy;
- Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, zniżki na produkty sportowe, wydarzenia integracyjne).

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Logistyka