Konsultant telefoniczny / telemarketer / Call Center

LeasingTeam Sp. z o.o.

Nr ref.: 007442
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

- Prezentowanie oraz aktywna sprzedaż usług telekomunikacyjnych m.in. planów taryfowych oraz usług internetowych,
- Kontakt telefoniczny z obecnymi i potencjalnymi Klientami,
- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
- Uczestniczenie w szkoleniach podnoszących Twoje kwalifikacje.

Oczekiwania:

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- Dobra dykcja i umiejętność poprawnego formułowania wypowiedzi,
- Miły głos,
- Zaangażowanie,
- Doświadczenie w pracy w Call Center będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

- Przejrzyste warunki wynagradzania (podstawa godzinowa od 13 zł brutto + atrakcyjna premia),
- Komfortowe warunki pracy w dogodnej lokalizacji,
- Pracę w przyjaznej atmosferze,
- Pełen pakiet szkoleń,
- Dodatkowe benefity w postaci prywatnej opieki medycznej (LUXMED) oraz karty MULTISPORT na preferencyjnych warunkach,
- Przejrzyste systemy motywacyjne.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Call Center / Telemarketing