Młodszy Kucharz

Qubus Hotel Management Sp. z o.o.

Opis stanowiska

JEŚLI WAŻNE SĄ DLA CIEBIE:

  • możliwość uczenia się od najlepszych specjalistów;

  • realne możliwości awansu;

  • wysokie standardy pracy i jasne zasady współpracy;

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • dofinansowanie do opieki medycznej
    (również dla Twoich bliskich);

  • wsparcie aktywności sportowej;

  • miejsce pracy w centrum miasta…

U NAS TO ZNAJDZIESZ -

NA CO DZIEŃ BĘDZIESZ ZAJMOWAŁ(A) SIĘ:

przygotowywaniem dań a'la carte i innych potraw w ramach usług konferencyjnych i imprez okolicznościowych.

JEŚLI:

  • posiadasz doświadczenie pracy w kuchni lub wykształcenie gastronomiczne;

  • chcesz się uczyć i rozwijać zawodowo;

  • potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę;

  • lubisz i umiesz pracować w zespole;

  • jesteś zaangażowany/a;

  • jesteś gotowy/a do pracy zmianowej…

TO ZNACZY, ŻE WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY!

Wymagania

Oferujemy

WYBIERZ PRACĘ W QUBUS HOTEL I POWIEDZ:

#BoLubięPracowaćZNajlepszymi #BoLubięWysokąJakość #BoLubięJasneZasady #BoLubięRozwój #BoLubięSwójZespół #BoLubięMiećWpływ #BoLubięInwestowaćWSiebie #BoLubięWychodzićPozaSchemat #BoLubięUczyćSięNowychRzeczy #BoLubięPoczucieBezpieczeństwa #BoLubięByćWCentrum

Ostatnia aktualizacja:
05.10.2017

Branża / kategoria:
Gastronomia / Catering, Turystyka / Hotelarstwo