Doradca Klienta - Dział Drzewny

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Jeżeli:

  • lubisz pracę w handlu;

  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;

  • jesteś przedsiębiorczy i bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;

  • lubisz działać zespołowo;

  • chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia;

  • jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań.

Wymagania

Będziesz odpowiedzialny za:

  • profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów;

  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta;

  • współtworzenie zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces;

  • dostępność towarów w dziale i ich prawidłowe oznakowanie.

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • stałe zatrudnienie (umowa o pracę) i terminowe wynagrodzenia;

  • udział w wypracowanym zysku firmy, premie uzależnione od wyników sklepu;

  • profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia;

  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;

  • realny wpływ na układanie grafiku;

  • dobrą atmosferę;

  • świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, Fundusz Świadczeń Socjalnych, opieka medyczna, karta benefit).

Z DORADCĄ KLIENTA LEROY MERLIN POLSKA MOŻNA ZBUDOWAĆ WŁASNY DOM I OGRÓD.
SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Ostatnia aktualizacja:
05.10.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta