Operator maszyn Żychlin k. Kutna

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Kutno

Międzynarodowa firma z branży obróbki stali poszukuje do swojego zakładu zlokalizowanego w Żychlinie OPERATORÓW MASZYN/ OPERATORÓW MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNIE (CNC)

Miejsce pracy: ŻYCHLIN

Wymagania:
- minimum 6-miesięczne doświadczenie przy obsłudze maszyn
- znajomość czytania rysunku technicznego
- wykształcenie techniczne lub zawodowe

Obowiązki:
- wykonywanie zadań z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych dla przemysłu drogowego, budowlanego i rolnictwa
- odpowiednie wykorzystanie rysunku technicznego do produkcji komponentów

Oferujemy:
- umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące, następnie umowa na czas określony
- zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku produkcji elementów stalowych
- rozwój zawodowy w obrębie stanowiska pracy jak i poza nim
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- zatrudnienie w systemie 2 zmianowym
- dofinansowanie do dojazdów do pracy powyżej 20 km

Zainteresowane osoby, zachęcamy do wysyłania CV.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja