Przedstawiciel Handlowy - branża tekstylna

Adecco Poland Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Utrzymywanie kontaktów z obecnymi Klientami
  • Negocjowanie kontraktów biznesowych
  • Sprzedaż produktów (nici) do firm z branży tekstylnej
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Raportowanie do przełożonych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, lub wyższe

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży (mile widziane w podobnej branży)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomośc obsługi Pakietu Ms Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • współpracę z firmą o światowym zasięgu
  • samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym zespole
  • konkurencyjny system wynagrodzenia złożony z podstawy i premii
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
Oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV poprzez portal hrlink lub aplikowanie osobiście w biurze Adecco w Łodzi (ul. Wólczańska 128/134).

Numer referencyjny: PHN/LDZ/2016

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat

Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi