Młodszy specjalista ds. dokumentacji rejestracyjnej leków

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

  • przygotowywać dokumentację rejestracyjną i pozyskiwać dokumenty umożliwiające wprowadzenie produktów do obrotu,

  • weryfikować zgodność dokumentów pod względem formalno-prawnym,

  • składać dokumentacje do odpowiednich urzędów,

  • monitorować przebieg procesu i uzyskania decyzji,

  • przygotowywać dokumentację przedłużającą ważność pozwolenia na dopuszczenie produktów do obrotu ,

  • przygotowywać wnioski o zmianę w pozwoleniu oraz dostosowywać dokumentację do aktualnych wymagań formalno-prawnych,

  • aktualizować wiedzę w zakresie wymagań formalno-prawnych,

  • dbać o poprawność dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne, medyczne, chemiczne lub pokrewne,

  • umiejętność szybkiego nabywania i aktualizacji wiedzy z zakresu wymagań prawnych i procedur formalnych rejestracji leków i wyrobów medycznych,

  • dodatkowym atutem będzie staż w dziale rejestracji produktów,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • odpowiedzialność, obowiązkowość.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,

  • dostęp do zajęć sportowych z Multikarnetem.

Ostatnia aktualizacja:
25.10.2017

Badania i rozwój, Farmaceutyka / Biotechnologia, Inżynieria / Projektowanie, Medycyna / Opieka zdrowotna