Staż z Lwem – ścieżka Customer Experience w Oddziale Korporacyjnym

ING Bank Śląski S.A.

Opis stanowiska

W ramach ścieżki Customer Experience w sieci korporacyjnej będziesz:

  • Współpracować z Doradcami Klienta Korporacyjnego w zakresie sprzedaży produktów kredytowych dla dużych i średnich przedsiębiorstw w szczególności poprzez pomoc w:

    • rozpoznaniu potrzeb klientów

    • przygotowaniu ofert dla klienta

    • zapewnieniu odpowiedniej dokumentacji

    • monitorowaniu sytuacji ekonomiczno-finansowej klientów;

  • Wspierać zgodnie ze standardem obowiązującym w banku obsługę klienta korporacyjnego, zapewniając sprzedaż produktów bankowych;

  • Uczestniczyć w przygotowaniu aplikacji kredytowej oraz monitorować rozpatrywanie i zatwierdzanie wniosków;

  • Wspierać przygotowanie materiałów do podjęcia analizy kredytowej oraz uczestniczyć w przygotowaniu analiz kredytowych;

  • Mieć szansę na określenie swoich preferencji co do dalszego rozwoju w obszarze analitycznym lub doradczym.

Co Cię czeka?

  • Elastyczność - grafik godzin stażowych dostosujemy do Twojego planu zajęć! Będziesz pracować na taką część etatu, aby praca nie kolidowała ze studiami lub innymi Twoimi obowiązkami.

  • Rozwój w filozofii grywalizacji - za aktywność zdobędziesz punkty

  • Zadania pozwalające osiągać kolejne poziomy wtajemniczenia

  • Agile’owe metody pracy i dostęp do nowoczesnych technologii

  • Wspierający opiekunowie ING

Wymagania

Dołącz do naszej drużyny, jeśli:

  • Właśnie ukończyłeś/aś szkołę średnią / studiujesz / jesteś maksymalnie 2 lata po studiach, a oprócz tego masz wiele pasji

  • Jesteś humanistą, umysłem ścisłym … lub prezentujesz inną stronę mocy – cenimy różnorodność 

  • Zwinnie poruszasz się w świecie technologii

  • Podejmujesz inicjatywę i działasz skutecznie

  • Pomagasz innym w odoszeniu sukcesów

  • Jesteś zawsze o krok do przodu

Oferujemy

Oferujemy:

Ostatnia aktualizacja:
25.10.2017

Finanse / Bankowość, Praktyki / Staż, Sprzedaż / Obsługa klienta