Technik Obiektu (K/M)

Apleona HSG Sp. z o.o.

Łódź Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Technik Obiektu będzie odpowiedzialna za:

  • Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;

  • Codzienna obsługa techniczna powierzonych budynków;

  • Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji;

  • Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii oraz usuwanie awarii i usterek;

  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych;

  • Wsparcie operacyjne Kierownika lub Koordynatora Obiektu.

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie  techniczne (preferowany profil  - elektryczne, sanitarne, HVAC lub automatyka);

  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków, obsłudze instalacji elektrycznych i urządzeń sanitarnych, HVAC, systemów BMS;

  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV (mile widziane 20kV) grupa II w zakresie „E”;

  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność;

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;

  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS (wczasy pod gruszą, ołówkowe, zapomoga świąteczna);

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy;

Ostatnia aktualizacja:
18.10.2017

Branża / kategoria:
Nieruchomości, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż