Specjalista ds. eksportu (branża wydawnicza)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • tworzenie i realizowanie planów sprzedaży,
  • prowadzenie dokumentacji handlowej,
  • reprezentowanie firmy na targach międzynarodowych

Wymagania:

  • biegła dobra znajomość języka angielskiego poświadczona
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, stosunki międzynarodowe),
  • zdolności organizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 3 lata (mile widziane w branży wydawniczej)

Oferujemy:

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta) w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę w młodym i kreatywnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do składania aplikacji osobiście w biurze Adecco w Łodzi (ul. Wólczańska 128/134), albo przesłania ich mailowo za pośrednictwem strony hrlink
Numer referencyjny: SEXP/LDZ/2016

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Account Management