Pomocnik produkcji

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • praca przy wtryskarkach przy produkcji opakowań,

  • kontrola jakości wyrobu gotowego,

  • praca w systemie 4 brygadowym.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy produkcji,

  • terminowość wykonywanych zadań,

  • zdolności manualne,

  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym ,

  • sumienność i motywacja do pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową, z perspektywą zatrudnienia, bezpośrednio przez Firmę

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie zasadnicze 16 zł/h brutto + premie,

  • możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, ubezpieczenia grupowego oraz karty Multisport

Ostatnia aktualizacja:
04.11.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja