Operator maszyn produkcyjnych

Grupa Progres

Łódź Pabianice Konstantynów Łódzki Ksawerów

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,

  • zapewnianie odpowiedniej ilości materiałów na produkcji,

  • pakowanie i ważenie gotowego produktu wg. specyfikacji klienta,

  • sporządzanie raportów i prowadzenie dokumentacji,

  • zapewnianie porządku i bezpieczeństwa na wyznaczonym obszarze.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • min. pół rocznego doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych,

  • doskonałego widzenia barw,

  • sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • znajomości zasad BHP i umiejętności ich stosowania,

  • znajomości procesu i budowy maszyn tnących,

  • umiejętności identyfikacji i rozwiązywania problemów,

  • umiejętności obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie, która jest globalnym producentem opakowań,

  • możliwość rozwoju, szkoleń,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w systemie 3 zmianowym (4 - brygadowym),

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + różnego rodzaju premie),

  • trzynaste wynagrodzenie,

  • benefity pozapłacowe.

Ostatnia aktualizacja:
12.11.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja