Programista Baz Danych

IT CONNECT Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań ETL zasilających hurtownię danych

  • Budowa, analiza oraz optymalizacja zapytań SQL

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Znajomość tematyki hurtowni danych i przetwarzania dużych zbiorów danych

  • Znajomość procesów ETL i konstrukcji skryptów ETLowych (shell + sql)

  • Znajomość SQL

  • Doświadczenie z dużymi bazami danych – Teradata, Oracle

Oferujemy

  • Pracę pod okiem specjalistów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku firm telekomunikacyjnych

  • Pracę w Warszawie lub Łodzi w oparciu o B2B

  • Wynagrodzenie na poziomie 70 - 120 PLN / h

  • Benefity pozapłacowe jak opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

Ostatnia aktualizacja:
14.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie