Pracownik Magazynowy

GEFCO Polska sp. z o.o.

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • Udział w procesie magazynowania towarów: wydawanie, przyjmowanie, rozładowywanie towaru; identyfikowanie i układanie towarów wg procedur oraz zasad obowiązujących w firmie

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej przychodzącej i wychodzącej

  • Rozliczanie dostaw / wydań towarów

  • Dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru

  • Utrzymanie ładu i porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

Profil Kandydata:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych – warunek konieczny

  • Znajomość obsługi skanera

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Uczciwość, sumienność, punktualność

  • Umiejętność szybkiego liczenia i szacowania

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Kandydatom oferujemy:

  • Ciekawą i rozwojową pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę poprzez Agencję Pracy

  • Pracę w przyjaznym zespole

Ostatnia aktualizacja:
22.12.2017

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja