Sprzedawca

ACTIVE MG

Łódź Galeria Łódzka Sklep Adidas /reebok; C.h. Manufaktura Sklep Adidas/nike; C.h. Port Łódź Sklep Adidas; Piotrków Trybunalski C.h. Focus Mall Sklep Nike/adidas/reebok; Rzgów C.h. Ptak Sklep Adidas; Bełchatów C.h. Olimpia Sklep Nike/adidas

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa klienta,

  • praca z towarem,

  • prace porządkowe w salonie i magazynie.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,

  • sumienność i zaangażowanie,

  • dobra prezencja,

  • dyspozycyjność,

  • doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane),

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane).

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem motywacyjnym w postaci premii,

  • szkolenia produktowe,

  • interesującą pracę w młodym zespole,

  • miłą atmosferę w pracy.

Ostatnia aktualizacja:
31.12.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta