Magazynier – operator wózka

Spedimex Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • załadunek oraz rozładunek towarów

  • preparacja produktów na palety

  • obsługa wózków widłowych oraz skanera

  • czynności związane z utrzymaniem magazynu

  • kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu

  • zachowanie norm i standardów BHP

Wymagania

  • uprawnienia na wózki jezdniowe mile widziane

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • motywacji do podjęcia stabilnej pracy na pełen etat

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • zaangażowania w realizację powierzonych zadań

  • odpowiedzialności za wykonywaną pracę

  • sprawności fizycznej

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • możliwość zdobycia uprawnień na wózki jezdniowe

  • terminowe wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zatrudnienie w systemie zmianowym

  • przyjazną atmosferę

  • bezpłatną opiekę medyczną w najlepszej w Polsce sieci placówek prywatnych

Ostatnia aktualizacja:
31.12.2017

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja