Konstruktor Elektryk (Zakład Transformatorów Mocy)

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Projektowanie połączeń elektrycznych transformatorów mocy (obliczenia wytrzymałości elektrycznej, izolacja papierowo-olejowa);

  • Weryfikacja szczególnych wymagań, poszukiwanie i sugestie alternatywnych rozwiązań;

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz wprowadzanie zmian w dokumentacji technicznej zgodnie z wymaganiami klienta;

  • Współpraca z Działem Produkcji (nadzór nad wytwarzanymi transformatorami; weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnych);

  • Optymalizacja procesu projektowania i konstruowania oraz kosztów wynikających z przyjętych rozwiązań;

  • Uczestnictwo w międzynarodowych zespołach projektowych;

  • Techniczne wsparcie dla pozostałych działów w organizacji.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie elektryczne;

  • Mile widzane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość zagadnienia wytrzymałości układów izolacyjnych;

  • Umiejętność wykonywania obliczeń wytrzymałości układów izolacyjnych z wykorzystaniem Metody Elementów Skończonych;

  • Dobra znajomość obsługi programów 3D CAD, AutoCad oraz pakietu MS Office;

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość PTC Creo Parametric / ProENGINEER Wildfire;

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacja pracy własnej;

  • Umiejętność podejmowania inicjatywny oraz zdolność do podejmowania decyzji;

  • Otwartość na zmiany.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
25.12.2016

Energetyka / Elektronika, Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja