Lider zespołu projektantów konstrukcji

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlanej specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych i żelbetowych, poszukujemy osób na stanowiska Lider zespołu projektantów konstrukcji

Lider będzie odpowiedzialny za:
  • zarządzanie zespołem projektantów i asystentów (około 20 osób)
  • opracowywanie koncepcji projektowych
  • wsparcie merytoryczne zespołu w zakresie przygotowywanych projektów konstrukcji prefabrykowanych na rynki skandynawskie oraz środkowo-europejskie
  • ścisła współpraca z dyrektorem zarządzajacym centrum projektowym
  • kontakt z zagranicznymi jednostkami firmy

Wymagania

  • Wykształcenie budowlane
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji żelbetowych lub konstrukcji stalowych
  • Doświadczenie w koordynowaniu zespołu
  • Bardzo dobra znajomość jednego z programów do projektowania 3D (Tekla, Revit, Allplan, AutoCAD)
  • Uprawnienia projektowe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dobra organizacja, sumienność, precyzja
  • Umiejętność delegowania zadań

Oferujemy

Korzyści:
  • Udział w wyjazdach zagranicznych do innych oddziałów i zakładów produkcyjnych firmy
  • Praca z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii
  • Bardzo komfortowe warunki pracy
  • Szeroki pakiet benefitów

Ostatnia aktualizacja:
29.11.2016

Branża / kategoria:
Architektura, Kadra zarządzająca