Sprawdź, jak pojadą autobusy i tramwaje w Boże Ciało i 1 czerwca

W Boże Ciało w całym mieście pojawią się czasowe wstrzymania lub przekierowania tras. Natomiast w piątek, 1 czerwca obowiązywać będzie specjalny rozkład jazdy.

Sprawdź, jak pojadą autobusy i tramwaje w Boże Ciało i 1 czerwca -  fot. z arch. UMŁ
Sprawdź, jak pojadą autobusy i tramwaje w Boże Ciało i 1 czerwca , fot. z arch. UMŁ

Podczas uroczystości organizowanych w święto Bożego Ciała pojawią się czasowe wstrzymania lub przekierowania tras poniższych linii.

Linia Miejsce przejścia procesji Orientacyjne Rozpoczęcie Orientacyjne Zakończenie proponowane objazdy / możliwe zatrzymania
1 Franciszkańska (przy Bojowników Getta) 11:00 12:00 chwilowe zatrzymanie
Kilińskiego (Nawrot - Tuwima) 11:00 12:00 chwilowe zatrzymanie
Wojska Polskiego (przy Spornej) 12:00 12:45 chwilowe zatrzymanie
2 Piotrkowska (przy Katedrze) 10:45 12:00 Przybyszewskiego, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza
Limanowskiego (przy Piekarskiej) 12:00 13:00 chwilowe zatrzymanie
Limanowskiego (Klonowa - Sprawiedliwa) 12:15 12:45 chwilowe zatrzymanie
3 Piotrkowska (przy Katedrze) 10:45 12:00 Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza
4 plac Wolności 10:45 12:00 Północna, Ogrodowa, Zachodnia
Zgierska (przy Czereśniowej) 11:00 11:45 chwilowe zatrzymanie
Zgierska (Bałucki Rynek - pl. Kościelny) 11:20 12:20 Zachodnia, Ogrodowa, Północna, 
5 Rzgowska (Lecznicza-Łukasinskiego) 10:50 12:00 chwilowe zatrzymanie
Franciszkańska (przy Bojowników Getta) 11:00 12:00 chwilowe zatrzymanie
Kilińskiego (Nawrot - Tuwima) 11:00 12:00 chwilowe zatrzymanie
Zgierska (Bałucki Rynek - pl. Kościelny) 11:20 12:20 Północna, Ogrodowa, Zachodnia
Limanowskiego (przy Piekarskiej) 12:00 13:00 chwilowe zatrzymanie
Limanowskiego (Klonowa - Sprawiedliwa) 12:15 12:45 chwilowe zatrzymanie
6 Piotrkowska (przy Katedrze) 10:45 12:00 Przybyszewskiego, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza
Rzgowska (Lecznicza-Łukasinskiego) 10:50 12:00 chwilowe zatrzymanie
Franciszkańska (przy Bojowników Getta) 11:00 12:00 chwilowe zatrzymanie
Wojska Polskiego (przy Spornej) 12:00 12:45 chwilowe zatrzymanie
7 Piotrkowska (przy Katedrze) 10:45 12:00 Przybyszewskiego, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza
Cmentarna (Mielczarskiego - Jerzego) 11:00 12:00 chwilowe zatrzymanie
Włókniarzy (przy Kozinach) 11:05 12:15 chwilowe zatrzymanie
8 Włókniarzy (przy Kozinach) 11:05 12:15 chwilowe zatrzymanie
9B Zielona (Pogonowskiego - Strzelców Kaniowskich) 11:15 12:15 chwilowe zatrzymanie
11 B Piotrkowska (przy Katedrze) 10:45 12:00 Politechniki, Kopernika, Gdańska, Legionów
Zgierska (przy Czereśniowej) 11:00 11:45 chwilowe zatrzymanie
12 Kopernika ( Gdańska - Łąkowa) 11:15 11:45 chwilowe zatrzymanie
Gdańska (Curie Skłodowskiej - Kopernika) 11:00 11:15 chwilowe zatrzymanie
13 Włókniarzy (przy Kozinach) 11:05 12:15 chwilowe zatrzymanie
Zielona (Pogonowskiego - Strzelców Kaniowskich) 11:15 12:15 chwilowe zatrzymanie
15 Pomorska ( Kamińskiego - Sterlinga) 10:15 12:00 chwilowe zatrzymanie
Pomorska (pl. Wolności - Wschodnia) 10:45 12:00 Zachodnia, Ogrodowa, Północna, Kilińskiego, Pomorska 
Gdańska (Curie Skłodowskiej - Kopernika) 11:00 11:15 chwilowe zatrzymanie
17 Pomorska ( Kamińskiego - Sterlinga) 10:15 12:00 zatrzymanie
Pomorska (pl. Wolności - Wschodnia) 10:45 12:00 Zachodnia, Ogrodowa, Północna, Kilińskiego, Pomorska 
Gdańska (Curie Skłodowskiej - Kopernika) 11:00 11:15 chwilowe zatrzymanie
41 Pabianice: Warszawska przy Poprzecznej i St. Rynku 10:15 11:15 zatrzymanie
Pabianice: Zamkowa (Konppnicka-Wyszyńskiego) 10:20 12:30 zatrzymanie
Pabianice: Warszawska - Kapliczna 16:40 17:45 zatrzymanie

 

Autobusy

50A, 50B, 50C Pabianicka (Bartoszewskiego - Ciasna) 10:45 13:00 zatrzymanie
51A, 51B Uniwersytecka kier. północny (Jaracza - Pomorska) 11:00 12:30 Narutowicza, Kopcińskiego
Wycieczkowa (Rogowska - Kryształowa) 11:15 11:35 zatrzymanie
Okólna od Zgierza do Klasztoru 12:00 13:30 zatrzymanie
52 Pabianicka (Bartoszewskiego - Ciasna) 10:45 13:00 zatrzymanie
53A-E Uniwersytecka kier. północny (Jaracza - Pomorska) 11:00 12:30 Narutowicza, Kopcińskiego
Rynek Nowosolna 11:30 12:30 zatrzymanie
54A-D Przędzalniana (Nawrot - Piłsudskiego) i Nawrot/Nowa 10:45 12:00 z Nowosolnej: Piłsudskiego, Targowa, Nawrot, Wodna, Tuwima z Tuwima: Nowa, Nawrot, Kopcińskiego, Piłsudskiego
Mileszki 10:45 12:00 zatrzymanie
Niciarniana (Kazimierza - Piłsudskiego) 11:00 11:15 zatrzymanie
Rynek Nowosolna 11:30 12:30 zatrzymanie
55 Kusocińskiego (od bloku 363 do Armii Krajowej) 10:30 11:15 Kusocińskiego, Popiełuszki, Wyszyńskiego, Waltera Janke
Obywatelska (Cieszkowskiego - Rejtana) 10:40 13:00 zatrzymanie
Retkińska (Florecistów - Wyszyńskiego) 11:05 11:25 Waltera Janke, Wyszyńskiego, Retkińska
Tatrzańska (Felińskiego - Rydla) 11:40 12:30 Dąbrowskiego z pominięciem Felińskiego w obu kierunkach
Retkińska (Florecistów - Zagrodniki) 11:45 12:00 zatrzymanie
Śmigłego Rydza (Skierniewicka) 12:00 13:00 zatrzymanie
Felińskiego ( Anczyca - Tatrzańska) 13:30 14:00 Dąbrowskiego, Tatrzańska z pominięciem Felińskiego w obu kierunkach
57 Sterlinga (Rewolucji 1905r. - Pomorska) 10:15 12:00 zatrzymanie
Wólczańska (Czerwona - Skorupki) 11:15 11:45 Radwańska, Politechniki, Wróblewskiego, Wólczańska
Sienkiewicza (Nawrot - Tuwima) 10:30 12:00 w kier. północnym: Piłsudskiego, Kościuszki, Narutowicza w kierunku południowym: Tuwima, Kościuszki, Zamenhofa
Sporna (W. Polskiego - Bracka) 11:00 11:30 Strykowska, Inflancka
Inflancka (Zagajnikowa - Gibalskiego) 11:30 12:15 zatrzymanie
58A, 58B Jaracza (Kopcińskiego - Uniwersytecka) 11:00 12:30 Narutowicza z pomineciem Jaracza (bez podjazdu na przystanek Narutowicza-Tramwajowa)
59 Plac Wolności  10:45 12:00 Zachodnia, Próchnika, Gdańska, Legionów
Zgierska (Julianowska - Biegańskiego) 11:00 11:30 zatrzymanie
Zgierska (Czereśniowa) 11:00 11:45 zatrzymanie
60A-D Uniwersytecka kier. północny (Jaracza - Pomorska) 11:00 12:30 Narutowicza, Kopcińskiego
60 D Kryształowa (Wycieczkowa - Książka) 11:30 12:00 zatrzymanie
63 Pabianicka (Bartoszewskiego - Ciasna) 10:45 13:00 zatrzymanie
64B Janosika (Wyżynna) 10:45 12:00 zatrzymanie
Organizacji WiN (Młynarska-Franciszkańska) 10:50 11:50 zatrzymanie
Sporna (W. Polskiego - Bracka) 11:00 11:30 Wojska Polskiego z pominięciem Spornej
Bałucki Rynek - Zawiszy Czarnego 11:00 12:00 zatrzymanie
Niciarniana (Kazimierza - Piłsudskiego) 11:00 11:15 zatrzymanie
65A, 65B Pienista przy Komandorskiej 10:40 11:40 zatrzymanie
Żeromskiego (Curie Skłodowskiej - Kopernika) 10:50 11:45 zatrzymanie
6 Sierpnia (Strzelców K. - Pogonowskiego) 11:50 12:15 zatrzymanie
66 Okólna od Zgierza do Klasztoru 12:00 13:30 zatrzymanie
68A, 68B Popiełuszki (Maratońska - Popiełuszki 9) 12:40 13:00 Wyszyńskiego, A. Krajowej, Maratońska
69A,69B Obywatelska (Cieszkowskiego - Rejtana) 10:40 13:00 zatrzymanie
Popiełuszki (Maratońska - Popiełuszki 9) 12:40 13:00 Wyszyńskiego, A. Krajowej, Maratońska
Felińskiego ( Anczyca - Tatrzańska) 13:30 14:00 Gojawiczyńskiej, Śląska, Niższa, Broniewskiego
70 Kopcińskiego (rondo Solidarności - Jaracza) 11:00 12:30 w kier. południowym: Uniwersytecka, Narutowicza
Sporna (W. Polskiego - Bracka) 11:00 11:30 Strykowska, Inflancka
Inflancka (Zagajnikowa - Gibalskiego) 11:30 12:15 zatrzymanie
Tatrzańska (Felińskiego - Rydla) 11:40 12:30 Broniewskiego, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Tatrzańska
Śmigłego Rydza (Skierniewicka) 12:00 13:00 zatrzymanie
71A, 71B Tatrzańska (Felińskiego - Rydla) 11:40 12:30 Dąbrowskiego, Śmigłego Rydza, Niższa, Śląska
72 Rzgowska (Lecznicza-Łukasinskiego) 10:50 12:00 zatrzymanie
Zakładowa przy Olechowskiej  12:00 13:00 zatrzymanie
Felińskiego ( Anczyca - Tatrzańska) 13:30 14:00 Gojawiczyńskiej, Śląska, Niższa, Broniewskiego
73 Plac Wolności  10:45 12:00 Zachodnia, Próchnika, Gdańska, Legionów
74A,74B Żeromskiego (Curie Skłodowskiej - Kopernika) 10:50 11:45 zatrzymanie
Czerwona (Wólczańska - Piotrkowska) 11:15 11:45 Politechniki, Wróblewskiego, Wólczańska
Złotno przy Poniatowskiego 12:00 12:30 zatrzymanie
75A, 75B Piłsudskiego (Niciarniana - Szpitalna) 11:15 11:30 zatrzymanie
Kilińskiego (Odyńca-Naruszewicza) 11:30 12:00 zatrzymanie
Tatrzańska (Felińskiego - Rydla) 11:40 12:30 Broniewskiego, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Tatrzańska
Śmigłego Rydza (Skierniewicka) 12:00 13:00 zatrzymanie
Św. Wojciecha (Błękitna-Mieszczańska) 12:00 12:30 Rzgowską z pominięciem ul. Św. Wojciecha i Kurczaki
76 Rojna (Traktorowej do Pasjonistów) 11:45 12:10 Traktorowa, Aleksandrowska
Armii Krajowej (Batalionów Chłopskich - Hubala) 12:00 12:20 Popiełuszki, Maratońska (zew.), Retkińska
Popiełuszki (Maratońska - Popiełuszki 9) 12:40 13:00 Wyszyńskiego, Retkińska 
78 Aleksandrowska (Chochoła - Lechicka) 10:30 10:55 zatrzymanie
Plac Wolności  10:45 12:00 Zachodnia, Próchnika, Gdańska, Legionów
Traktorowa (Grabieniec - Rojna) 11:15 11:45 Aleksandrowska z pominięciem Rojnej
Rydzowa (Wici-Rojna) 11:15 12:00 Aleksandrowska z pominięciem Rojnej
Wielkopolska - Inowrocławska 12:15 12:45 Limanowskiego, Włókniarzy
80 Kusocińskiego (od bloku 363 do Armii Krajowej) 10:30 11:15 Popiełuszki, Wyszyńskiego, Retkińska
Tuwima ( Kilińskiego - Sienkiewicza) 10:30 11:00 w kier. Retkini: Piłsudskiego, Kościuszki, Struga
Skłodowskiej Curie (Łąkowa - Gdańska) 10:45 11:15 Łąkowa, Kopernika, Wólczańska
Nawrot (Sienkiewicza - Kilińskiego) 11:00 12:00 Sienkiewicza, Piłsudskiego
Nawrot (Wodna-Wysoka) 11:00 12:00 Sienkiewicza, Piłsudskiego
Piłsudskiego (Niciarniana - Szpitalna) 11:15 11:30 zatrzymanie
Przędzalniana (Nawrot - Piłsudskiego)  11:15 12:00 w kier. Janowa: Sienkiewicza, Piłsudskiego                                                                                                           w kier. Retkini: Piłsudskiego, Kościuszki, Struga
Zakładowa przy Olechowskiej  12:00 13:00 zatrzymanie                                                                 
81 Sporna (W. Polskiego - Bracka) 11:00 11:30 Strykowska, Inflancka
Julianowska (Orzeszkowej - Zgierska) 11:30 13:00 zatrzymanie
Inflancka (Zagajnikowa - Gibalskiego) 11:30 12:15 zatrzymanie
82A 82B Gajcego (Rokicińska - Iłłakiewiczówny) 12:00 13:00 zatrzymanie / 82A zawróci przy Gajcego / Przylesie
Zakładowa przy Olechowskiej  12:00 13:00 zatrzymanie
83 Tuwima ( Kilińskiego - Sienkiewicza) 10:30 11:00 Tuwima, Targowa, Piłsudskiego, Kościuszki, Struga
Skłodowskiej Curie (Łąkowa - Gdańska) 10:45 11:15 Żeromskiego, Zielona, Nartowicza, Scheiblerów
Nawrot (Przędzalniana - Nowa) 10:45 11:00 Nowa, Nawrot, Kopcińskiego, Piłsudskiego, Kościuszki
Nawrot (Sienkiewicza - Kilińskiego) 11:00 12:00 Skłodowskiej C., Kościuszki, Zielona, Narutowicza, Scheiblerów
Nawrot (Wodna-Wysoka) 11:00 12:00 Skłodowskiej C., Kościuszki, Zielona, Narutowicza, Scheiblerów
Rydzowa (Wici-Rojna) 11:15 12:00 Aleksandrowska z pominięciem Rojnej
Rojna (Traktorowej do Pasjonistów) 11:45 12:10 Traktorowa, Aleksandrowska
84A, 84B Aleksandrowska (Chochoła - Lechicka) 10:30 10:55 zatrzymanie
Rydzowa (Wici - Rojnej) 11:15 12:00 Aleksandrowska, Szczecińska
Rojna (Rydzowa - Wici) 12:00 12:30 Aleksandrowska, Szczecińska
85B Sterlinga (Rewolucji 1905r. - Pomorska) 10:15 12:00 zatrzymanie
Franciszkańska (Organizacji WiN - Tokarzewskiego) 11:15 11:45 zatrzymanie
86 Rewolucji 1905r. (POW - Sterlinga) 10:15 12:00 Próchnika, Gdańska, Zielona, Narutowicza
Rewolucji 1905r. (Piotrkowska- Wschodnia) 11:15 12:00 Gdańska, Zielona, Narutowicza
Bandurskiego (Bandurskiego 55 - Kusocińskiego) 11:45 12:00 zatrzymanie
6 Sierpnia (Strzelców K. - Pogonowskiego) 11:50 12:15 zatrzymanie
Popiełuszki (Maratońska - Popiełuszki 9) 12:40 13:00 Popiełuszki,Wyszyńskiego, A. Krajowej, Maratońska
87A, 87B Ogordowa (Cmentarna-Gdańska) 11:30 12:30 Drewnowska, Zachodnia, Ogrodowa
Inowrocławska (Żubardzka - Wielkopolska) 12:45 13:15 Włókniarzy zawraca przy Drewnowskiej
Klonowa / Lutomierska 13:00 13:30 zatrzymanie
89 Nastrojowa (Pstrągowa - Romantyczna) 17:30 18:30 Sikorskiego, Zgierska z pominięciem Nastrojowej
90A 90B Gajcego (Rokicińska - Iłłakiewiczówny) 12:00 13:00 zatrzymanie
90C Gajcego (Rokicińska - Iłłakiewiczówny) 12:00 13:00 zatrzymanie
Bedoń 12:15 13:30 w podanych godzinach bez wjazdu Bedoń/Kościół
 91A, 91C Rynek Nowosolna 11:30 12:30 zatrzymanie
92 Kolumny (Tomaszowska - Brójecka) 11:00 11:45 trasa skrócona do Tomaszowska/Kolumny
Felińskiego ( Anczyca - Tatrzańska) 13:30 14:00 Dąbrowskiego, Śmigłego Rydza, Niższa, Śląska
93 Pabianicka (Trasa Górna - Ciasna) 10:45 13:00 zatrzymanie
94 Popiełuszki (Maratońska - Popiełuszki 9) 12:40 13:00 Popiełuszki,Wyszyńskiego, A. Krajowej, Maratońska
96 Rewolucji 1905r. (POW - Sterlinga) 10:15 12:00 Północna, Kilińskiego, Narutowicza
Jaracza (Kopcińskiego - Uniwersytecka) 11:00 12:30 Kopcińskiego, Rondo Solidarności, Uniwerystecka, Jaracza
Traktorowa (Grabieniec - Rojna) 11:15 11:45 Aleksandrowska, Kaczeńcowa
Rewolucji 1905r. (Piotrkowska- Wschodnia) 11:15 12:00 Północna, Kilińskiego, Narutowicza
Rojna (Traktorowej do Pasjonistów) 11:45 12:10 Traktorowa, Aleksandrowska
Rojna (Rydzowa - Wici) 12:00 12:30 zatrzymanie
Zakładowa przy Olechowskiej  12:00 13:00 zatrzymanie
Śmigłego Rydza (Skierniewicka) 12:00 13:00 zatrzymanie
Wielkopolska - Inowrocławska 12:15 12:45 Limanowskiego, Włókniarzy
Lutomierska (Klonowa-Sprawiedliwa) 12:15 12:45 zatrzymanie
97A, 97B Podchorążych (Złotno) 10:45 12:30 zatrzymanie
99 Kusocińskiego (od bloku 363 do Armii Krajowej) 10:30 11:15 Popiełuszki, Wyszyńskiego, Retkińska
Klonowa (Limanowskiego - Lutomierska) 12:10 13:30 zatrzymanie
G1, G2 Popiełuszki (Maratońska - Popiełuszki 9) 12:40 13:00 Popiełuszki,Wyszyńskiego, A. Krajowej, Maratońska
Z1 Kilińskiego (Odyńca-Naruszewicza) 11:30 12:00 zatrzymanie
Zarzewska (Rzgowska - Kilińskiego) 12:00 12:45 Kilińskiego, Senatorska, Brzozowa, Przybyszewskiego
Z2 Rzgowska (Lecznicza-Łukasinskiego) 10:50 12:00 zatrzymanie

 

W piątek 1 czerwca z racji długiego weekendu obowiązywać będzie specjalny rozkład jazdy, zapewniający dojazdy do pracy i zwiększoną częstotliwość w godzinach szczytu.

Linia

Rozkład

1

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

2

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

3

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

4

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

5

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

6

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

7

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

8

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami i dodatkowymi kursami wieczorem, a w godz. 7-17 co 15 minut

9A

Nie kursuje

9B

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

10A

Kursuje w godz. 7-17 co 15 minut. Kursy skoordynowane z linią 10B

10B

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

11A

Kursuje w godz. 7-17 co 15 minut. Kursy skoordynowane z linią 11B

11B

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami i dodatkowymi kursami wieczorem, a w godz. 7-17 co 15 minut

12

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

13

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

14

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

15

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

16

Kursuje w godz. 7-17 co 30 minut, a w godz. 5-7 i 17-22 co 40 minut

17

Sobotni rozkład jazdy

18

Kursuje w godz. 5-10 i 14-18 co 30 minut. Kursy skoordynowane z linią 12.

41

Roboczy rozkład jazdy

43A i 43B

Roboczy rozkład jazdy

50A-C

Roboczy rozkład jazdy. Linia 50C kursuje od C.T. PTAK OUTLET

51A i 51B

Roboczy rozkład jazdy

52

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami i dodatkowymi kursami wieczorem, a w godz. 7-17 co 15 minut

53A-E

Roboczy rozkład jazdy

54A-D

Roboczy rozkład jazdy

55

Sobotni rozkład jazdy

56

Roboczy rozkład jazdy. Kursuje do C.T. PTAK OUTLET

57

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

58A i 58B

Sobotni rozkład jazdy

59

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

60A, 60B
i 60D

Sobotni rozkład jazdy

60C

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami i dodatkowym kursem do Strykowa, oraz ze Strykowa przez Dobieszków

62

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami i dodatkowymi kursami wieczorem

63

Sobotni rozkład jazdy

64B

Sobotni rozkład jazdy, a co godzinę kurs jako 64A

65A i 65B

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

66

Sobotni rozkład jazdy

67

Roboczy rozkład jazdy

68A

Sobotni rozkład jazdy

68B

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

69A i 69B

Sobotni rozkład jazdy, a w godz. 7-17 co 15 minut

70

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

71A i 71B

Roboczy rozkład jazdy

72

Sobotni rozkład jazdy

72D

Sobotni rozkład jazdy

73

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

74A i 74B

Sobotni rozkład jazdy, a w godz. 7-17 74B co 15 minut

75A i 75B

Sobotni rozkład jazdy

76

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami i dodatkowymi kursami wieczorem, a w godz. 7-17 co 15 minut

77

Kursuje co 40 minut

78

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami z dodatkowym kursem z Aleksandrowa Łódzkiego o 4:20

80

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

81

Sobotni rozkład jazdy, a w godz. 7-17 co 15 minut

82A i 82B

Roboczy rozkład jazdy

83

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

84A

Sobotni rozkład jazdy

84B

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

85A i 85B

Roboczy rozkład jazdy

86

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

87A i 87B

Roboczy rozkład jazdy

89

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

90A-C

Roboczy rozkład jazdy

91A-C

Roboczy rozkład jazdy

92

Roboczy rozkład jazdy

93

Roboczy rozkład jazdy

94

Roboczy rozkład jazdy

96

Sobotni rozkład jazdy z dodatkowymi kursami porannymi i wieczornymi,
a w godz. 6-17 co 7,5 minuty

97A i 97B

Roboczy rozkład jazdy

99

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

G1 i G2

Roboczy rozkład jazdy

H

Sobotni rozkład jazdy

N1-N8

W nocy z 30.04 na 01.05 i w nocy z 2 na 3 maja obowiązuje rozkład jak z soboty na niedzielę.
W nocy z 29 na 30 kwietnia i z 1 na 2, oraz z 3 na 4 maja obowiązuje rozkład jak z piątku na sobotę, dodatkowo w te noce linia N5B kursy z 3:07 i 4:07 z Radogoszcza zakończy na pętli dworzec Łódź-Andrzejów

N9

Od nocy z 29 na 30 kwietnia do nocy z 3 na 4 maja linia nie będzie kursować

W

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

Z1

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

Z2

Sobotni rozkład jazdy, a w godz. 7-17 co 15 minut

Z45

Roboczy rozkład jazdy

Z46

Roboczy rozkład jazdy

Z72

Sobotni rozkład jazdy

Polecane aktualności

W niedzielę, 2 września odbędzie się 5. edycja charytatywnej akcji "Pomagamy od serca" -  fot. Radosław Jóźwiak / UMŁ

Lady Pank, Patrycja Markowska, Video, gwiazdy piłki nożnej i bal charytatywny na stadionie Widzewa

Wojciech Markiewicz / BPKSiT

W niedzielę, 2 września odbędzie się 5. edycja charytatywnej akcji "Pomagamy od serca"organizowanej... więcej

Po krótkiej modlitwie, babcie harcerek odsłoniły tablicę. Przekazano podziękowania i odznaki ZHR ratownikom z Lutynia i na koniec zawiązano harcerski krąg -  fot. Andrzej Janecki / UMŁ

Rok od tragicznych wydarzeń w Suszku. Odsłonięto tablice pamięci łódzkich harcerek, które tam zginęły

Andrzej Janecki / BPKSiT

W rocznicę zniszczenia przez katastrofalną wichurę obozu ZHR w Suszku na miejscu tragedii odsłonięto... więcej

Ulica Piotrkowska znów jest pełna życia i wydarzeń, odwiedzają ją tłumy łodzian, a także turystów -  fot. z arch. UMŁ

Jak powinna zmieniać się ul. Piotrkowska? Wypowiedz się poprzez Vox Populi

Arkadiusz Grzegorczyk / BPKSiT

Zmienia się Łódź, a nowe oblicze odsłania również ulica Piotrkowska, która znów jest pełna życia i... więcej

Trwa nabór wniosków o świadczenia "Dobry start 300+" oraz świadczenia wychowawcze 500+ -  fot. CC0 license

Wnioski o 300+ i 500+ składaj elektronicznie. Tak jest wygodniej

Marlena Kamińska / BPKSiT

Trwa nabór wniosków o świadczenia "Dobry start 300+" oraz świadczenia wychowawcze 500+. Najczęściej... więcej

Półkolonie od kilku lat cieszą się dużym zainteresowaniem rodziców oraz uczniów -  fot. Monika Pawlak / UMŁ

Półkolonie się kończą, ale wakacje trwają

Monika Pawlak / BRPiNM

Wakacje na półkoloniach spędziło prawie 4 500 uczniów szkół podstawowych, a o ich bezpieczeństwo i... więcej

Kontakt
RODO

Informacja dotycząca ochrony danych osobowych

Klauzula informacyjna
dotycząca przetwarzania danych osobowych,
dla których administratorem danych jest Prezydent Miasta Łodzi

Szanowni Państwo,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) uprzejmie informujemy, że:

  1. Administratorem danych osobowych jest Prezydent Miasta Łodzi z siedzibą w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 104, 90-926 Łódź, tel.: +48 (42) 638-44-44,  fax: +48 (42) 272-60-01, e-mail: lckm@uml.lodz.pl.
  2. Inspektorem ochrony danych w Urzędzie Miasta Łodzi jest Pani Agnieszka Kozłowska, tel. +48 (42) 638-59-50, e-mail: iod@uml.lodz.pl.
  3. Podanie danych osobowych jest warunkiem koniecznym do realizacji sprawy w Urzędzie Miasta Łodzi.
    Ogólną podstawę do przetwarzania danych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a - e ogólnego rozporządzenia.
    Ogólne cele przetwarzania danych zostały wskazane w następujących przepisach:
    1. ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2017 r., poz. 1875 ze zm.);
    2. ustawie z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2017 r., poz. 1868 ze zm.).

Dokładne informacje o celach i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych są dostępne w szczegółowych wykazach zadań, realizowanych przez wewnętrzne komórki organizacyjne Urzędu Miasta Łodzi.

  1. Dane osobowe mogą być udostępniane innym podmiotom, uprawnionym do ich otrzymania na podstawie obowiązujących przepisów prawa, a ponadto odbiorcom danych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowym, tj. podmiotom świadczącym usługi pocztowe, kurierskie, usługi informatyczne, bankowe, ubezpieczeniowe. Dane osobowe mogą być również przekazywane do państw trzecich, na podstawie szczególnych regulacji prawnych, w tym umów międzynarodowych.
  2. Dane osobowe będą przetwarzane, w tym przechowywane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz. U. z 2018 r., poz. 217 ze zm.), a w przypadku przetwarzania danych na podstawie wyrażonej zgody, przez okres niezbędny do realizacji wskazanego celu.
  3. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, na podstawie przepisów prawa, posiada Pani/Pan prawo do:
    1. dostępu do treści swoich danych, na podstawie art.15 ogólnego rozporządzenia;
    2. sprostowania danych, na podstawie art.16 ogólnego rozporządzenia.

W przypadku przetwarzania danych na podstawie wyrażonej zgody posiada Pani/Pan prawo do:

  1. dostępu do treści swoich danych, na podstawie art.15 ogólnego rozporządzenia;
  2. sprostowania danych, na podstawie art. 16 ogólnego rozporządzenia;
  3. usunięcia danych, na podstawie art. 17 ogólnego rozporządzenia;
  4. ograniczenia przetwarzania, na podstawie art. 18 ogólnego rozporządzenia;
  5. wniesienia sprzeciwu, na podstawie art. 21 ogólnego rozporządzenia.

Prawa te są wykonywane przez Panią/Pana również względem tych osób, w stosunku do których sprawowana jest prawna opieka. 

  1. W przypadku, w którym przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody, przysługuje Pani/Panu prawo do jej cofnięcia, w dowolnym momencie, w formie, w jakiej została ona wyrażona.  Od tego momentu Pani/Pana dane nie będą przez nas przetwarzane.
  2. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
  3. Gdy podanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, jest Pani/Pan zobowiązana(y) do ich podania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nierozpoznanie sprawy.
  4. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.