UKS SMS Łódź z nowym sponsorem tytularnym

Firma Transfer Multisort Elektronik została sponsorem tytularnym drużyny UKS SMS Łódź. Od sezonu 2019/2020 zespół grający w Ekstralidze Kobiet będzie występować pod nową nazwą: TME GROT SMS Łódź.

Kobieca drużyna SMS Łódź w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce występuje od trzech sezonów – w każdym z nich zajmując piątą lokatę w tabeli. Rozpoczynający się nowy sezon 2019/2020 będzie dla zespołu prowadzonego przez trenera Marka Chojnackiego wyjątkowy. Współpracę z UKS SMS rozpoczyna łódzka firma Transfer Multisort Elektronik, która od niedawna została również partnerem strategicznym Mistrzyni Świata w karate olimpijskim Doroty Banaszczyk.

- Po nawiązaniu współpracy z Mistrzynią Świata w Karate kumite Dorotą Banaszczyk, dzisiaj rozpoczynamy kolejny projekt, następne wsparcie łódzkiego biznesu pod nazwą: zTMEwEKSTRALIDZE. W sezonie 2019/2020 firma Transfer Multisort Elektronik została głównym sponsorem tytularnym UKS SMS Łódź i od tego sezonu zmienia się nazwa drużyny na: TME GROT SMS Łódź. Mimo, że jesteśmy firmą o zasięgu globalnym, na każdym kroku staramy się podkreślać skąd jesteśmy i pokazywać, że TME także zaczynało w Łodzi. Lubimy wyzwania i zawsze dążymy do doskonałości. Tego tez życzymy piłkarkom SMS w nadchodzącym sezonie, podczas którego będziemy mieli przyjemność wspierać je jako sponsor tytularny. Marzy nam się medal Mistrzostw Polski i awans do finału Pucharu Polski. Ostatnimi czasy finał odbywa się w Łodzi, więc nasze zawodniczki miałyby duże wsparcie – nie tylko nasze, ale i łódzkich kibiców – powiedział Andrzej Kuczyński, członek Zarządu ds. Operacyjnych TME.

- Jest mi niezmiernie miło powitać TME jako nowego sponsora drużyny USK SMS Łódź. Piłka kobieca bardzo dynamicznie się rozwija i mam nadzieję, że pomoc ze strony Transfer Multisort Elektronik przyniesie korzyści nie tylko klubowi, ale przede wszystkim firmie. Każdy sezon w Ekstralidze to dla nas wyzwanie, ale będąc wspieranym przez taką firmę jak TME czujemy, ze możemy wygrać z najlepszymi. Na sezon 2019/2020 oprócz sponsora strategicznego, czyli Szkoły Mistrzostwa Sportowego wspierają nas również: firma GROT, Miasto Łódź, które wspiera nas finansowo, sponsor techniczny KEEZA oraz sponsor medyczny Orto Med Sport. Wspólnie chcemy pokazać, że warto stawiać na piłkę kobiecą, która staje się coraz bardziej profesjonalna – mówi Janusz Matusiak, prezes Zarządu UKS SMS Łódź.

- Chciałbym, aby ten zbliżający się sezon był przełomowym, w którym zrobimy krok w przód. Mam tutaj na myśli poprawę miejsca w tabeli. Znudziła nam się już ta piąta lokata na koniec sezonu. Mam nadzieję, że dzięki współpracy z Transfer Multisort Elektronik osiągniemy nasz cel, a w przyszłości powalczymy o czołowe miejsca w lidze. Jestem bardzo zadowolony z okresu przygotowawczego, który został w pełni zrealizowany. Co najważniejsze obyło się tym razem bez kontuzji, z którymi do tej pory się zmagaliśmy. Kadra liczy 23 zawodniczki i z niecierpliwością czekamy na pierwsze spotkanie ligowe – zakończył Marek Chojnacki, trener TME GROT SMS Łódź.

Inauguracyjny mecz sezonu 2019/2020 drużyna TME GROT SMS Łódź rozegra w sobotę 10 sierpnia na stadionie przy ul. Milionowej 12 w Łodzi. Przeciwnikiem łodzianek będzie AZS PWSZ Wałbrzych. Początek spotkania o godzinie 12:00.

Umowa Transfer Multisort Elektronik z UKS SMS Łódź została podpisana na rok, z opcją dalszej współpracy w latach kolejnych.

Polecane aktualności

Uczestnicy zwiedzą m.in. wnętrza pałacu Izraela Poznańskiego -  fot. Stefan Brajter / UMŁ

Zapraszamy na "Weekend z Izraelem Poznańskim"

Małgorzata Loeffler / Wydział Kultury

25 sierpnia przypada 186. rocznica urodzin Izraela Poznańskiego, jednego z największych łódzkich... więcej

Przystanek "Nostalgia". Oto wiata zbudowana z kwiatów zatopionych w bezbarwnej żywicy -  fot. Paweł Łacheta / UMŁ

Przystanek "Nostalgia". Oto wiata zbudowana z kwiatów zatopionych w bezbarwnej żywicy

Konrad Ciężki / BPiNM

Łódzkie Centrum Wydarzeń zakończyło pracę nad "Nostalgią", czyli nową instalacją artystyczną w... więcej

Miejska Arena Kultury i Sportu  -  mat. prasowe

MAKiS wyrasta na lidera zielonej rewolucji wśród miejskich spółek

Informacja prasowa

Ekoimprezy, nowe nasadzenia, a wkrótce też farma fotowoltaiczna. Miejska Arena Kultury i Sportu ... więcej

W Łodzi tworzą ręce 3D dla dzieci -  mat. prasowe

W Łodzi tworzą ręce 3D dla dzieci

Informacja prasowa

W Łodzi drukuje się w technologii 3D ręce dla dzieci, które nie mają palców lub dłoni. więcej

Łódzka Tytka Turysty pomoże zwiedzać nasze miasto -  fot. Grzegorz Sikora / UMŁ

Łódzka Tytka Turysty pomoże zwiedzać nasze miasto

Arkadiusz Grzegorczyk / BKSiDŁ

Mamy zestaw obowiązkowy dla każdego, kto chce poznać Łódź. W środku Łódzkiej Tytki Turysty: mapa... więcej

Kontakt