UKS SMS Łódź z nowym sponsorem tytularnym

Firma Transfer Multisort Elektronik została sponsorem tytularnym drużyny UKS SMS Łódź. Od sezonu 2019/2020 zespół grający w Ekstralidze Kobiet będzie występować pod nową nazwą: TME GROT SMS Łódź.

Kobieca drużyna SMS Łódź w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce występuje od trzech sezonów – w każdym z nich zajmując piątą lokatę w tabeli. Rozpoczynający się nowy sezon 2019/2020 będzie dla zespołu prowadzonego przez trenera Marka Chojnackiego wyjątkowy. Współpracę z UKS SMS rozpoczyna łódzka firma Transfer Multisort Elektronik, która od niedawna została również partnerem strategicznym Mistrzyni Świata w karate olimpijskim Doroty Banaszczyk.

- Po nawiązaniu współpracy z Mistrzynią Świata w Karate kumite Dorotą Banaszczyk, dzisiaj rozpoczynamy kolejny projekt, następne wsparcie łódzkiego biznesu pod nazwą: zTMEwEKSTRALIDZE. W sezonie 2019/2020 firma Transfer Multisort Elektronik została głównym sponsorem tytularnym UKS SMS Łódź i od tego sezonu zmienia się nazwa drużyny na: TME GROT SMS Łódź. Mimo, że jesteśmy firmą o zasięgu globalnym, na każdym kroku staramy się podkreślać skąd jesteśmy i pokazywać, że TME także zaczynało w Łodzi. Lubimy wyzwania i zawsze dążymy do doskonałości. Tego tez życzymy piłkarkom SMS w nadchodzącym sezonie, podczas którego będziemy mieli przyjemność wspierać je jako sponsor tytularny. Marzy nam się medal Mistrzostw Polski i awans do finału Pucharu Polski. Ostatnimi czasy finał odbywa się w Łodzi, więc nasze zawodniczki miałyby duże wsparcie – nie tylko nasze, ale i łódzkich kibiców – powiedział Andrzej Kuczyński, członek Zarządu ds. Operacyjnych TME.

- Jest mi niezmiernie miło powitać TME jako nowego sponsora drużyny USK SMS Łódź. Piłka kobieca bardzo dynamicznie się rozwija i mam nadzieję, że pomoc ze strony Transfer Multisort Elektronik przyniesie korzyści nie tylko klubowi, ale przede wszystkim firmie. Każdy sezon w Ekstralidze to dla nas wyzwanie, ale będąc wspieranym przez taką firmę jak TME czujemy, ze możemy wygrać z najlepszymi. Na sezon 2019/2020 oprócz sponsora strategicznego, czyli Szkoły Mistrzostwa Sportowego wspierają nas również: firma GROT, Miasto Łódź, które wspiera nas finansowo, sponsor techniczny KEEZA oraz sponsor medyczny Orto Med Sport. Wspólnie chcemy pokazać, że warto stawiać na piłkę kobiecą, która staje się coraz bardziej profesjonalna – mówi Janusz Matusiak, prezes Zarządu UKS SMS Łódź.

- Chciałbym, aby ten zbliżający się sezon był przełomowym, w którym zrobimy krok w przód. Mam tutaj na myśli poprawę miejsca w tabeli. Znudziła nam się już ta piąta lokata na koniec sezonu. Mam nadzieję, że dzięki współpracy z Transfer Multisort Elektronik osiągniemy nasz cel, a w przyszłości powalczymy o czołowe miejsca w lidze. Jestem bardzo zadowolony z okresu przygotowawczego, który został w pełni zrealizowany. Co najważniejsze obyło się tym razem bez kontuzji, z którymi do tej pory się zmagaliśmy. Kadra liczy 23 zawodniczki i z niecierpliwością czekamy na pierwsze spotkanie ligowe – zakończył Marek Chojnacki, trener TME GROT SMS Łódź.

Inauguracyjny mecz sezonu 2019/2020 drużyna TME GROT SMS Łódź rozegra w sobotę 10 sierpnia na stadionie przy ul. Milionowej 12 w Łodzi. Przeciwnikiem łodzianek będzie AZS PWSZ Wałbrzych. Początek spotkania o godzinie 12:00.

Umowa Transfer Multisort Elektronik z UKS SMS Łódź została podpisana na rok, z opcją dalszej współpracy w latach kolejnych.

Polecane aktualności

Szpital im. Rydygiera przechodzi pod opiekę Uniwersytetu Medycznego

Arkadiusz Grzegorczyk / BKSiDŁ

Szpital położniczy im. Rydygiera wejdzie na wyższy poziom medyczny. Placówka trafi pod opiekę... więcej

Rok Jana Kowalewskiego w Łodzi

Anna Kotecka / BKSiDŁ

Piknik patriotyczny, konferencja popularno-naukowa, wycieczki trambusem, a nawet pokój zagadek i... więcej

Piotrkowska 142 - wizualizacja

Łódź rewitalizuje. Trwa remont zabytkowej kamienicy przy OFFie.

Małgorzata Loeffler / ZIM

Eklektyczna, dwupiętrowa kamienica przy ulicy Piotrkowskiej 142 przechodzi gruntowny remont.... więcej

Zdjęcie z zasobów Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi, udostępnione za zgodą muzeum  -  Bartosz Kudaj

Zbrodnia, której nie zapomnimy. Zapraszamy na obchody 75. rocznicy spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi.

Katarzyna Zielińska / BKSiDŁ

Mieszkańcy Łodzi co roku upamiętnią ofiary zbrodni, która miała miejsce w 1945 r. w Więzieniu... więcej

Łódź Buduje w 2020 r. -  fot. mat. Archiwum UMŁ

Łódź Buduje w 2020 r.

Tomasz Andrzejewski / ZIM

45 ulic i 40 nowych chodników, przebudowa torowisk i nowe drogi rowerowe. Tak zmieni się nasze... więcej

Kontakt