Wakacyjne podróże te dalekie i bliższe teraz tańsze dzięki Karcie Łodzianina

Z Kartą Łodzianina podróże – te bliższe i te dalekie – będą jeszcze prostsze i tańsze. Do projektu dołączył FlixBus, europejski lider międzymiastowych podróży autobusowych.

Wakacyjne podróże te dalekie i bliższe teraz tańsze dzięki Karcie Łodzianina
Zbliżające się wakacje to intensywny czas planowania letnich wyjazdów. Zanim wybierzemy się w daleką podróż warto sprawdzić, jakie promocje czekają na nas w Karcie Łodzianina.

Zbliżające się wakacje to intensywny czas planowania letnich wyjazdów. Zanim wybierzemy się w daleką podróż warto sprawdzić, jakie promocje czekają na nas w Karcie Łodzianina. Do Partnerów projektu dołączył właśnie FlixBus, dzięki czemu pasażerowie zielonych autobusów skorzystają z 15% zniżki.

FlixBus to lider na rynku międzymiastowych połączeń autobusowych w Polsce i Europie. Od 2013 roku zapewnia bezpieczne i komfortowe podróże, stanowiące ekologiczną alternatywę dla transportu indywidualnego. Rocznie z FlixBusem podróżują miliony Europejczyków.

- Cieszymy się, że do projektu dołączają nie tylko lokalni przedsiębiorcy, ale i duże, dobrze znane marki. FlixBus to Partner, którego udział w Karcie Łodzianina szczególnie doceniamy – w Europie to jeden z najpopularniejszych przewoźników, z którego usług na pewno korzystał każdy z nas – mówi Adam Pustelnik wiceprezydent miasta Łodzi.

Klienci FlixBusa mogą korzystać z największej w Europie oferty przejazdów – FlixBus łączy w swojej sieci obecnie ponad 2500 destynacji w 36 krajach. W Polsce, po udanym wznowieniu operacji w maju tego roku, siatka połączeń składa się z ponad 100 krajowych i 100 zagranicznych kierunków.

- Łódź od początku jest istotnym punktem w zielonej siatce FlixBusa dlatego z przyjemnością dołączyliśmy do projektu Urzędu Miasta. Mocno zależy nam również na wsparciu polskiej gospodarki poprzez promowanie lokalnej turystyki i widzimy tutaj korzystne pole do współpracy – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce, na Ukrainie i w krajach bałtyckich. – W tej chwili bezpośrednio z Łodzi można dotrzeć FlixBusem do 53 miast w Polsce i Europie, a w związku z prężnym rozwojem naszej siatki, do końca roku udostępnimy mieszkańcom nawet 100 kierunków.

Posiadaczom Karty Łodzianina FlixBus oferuje 15% zniżki na dwa dowolne przejazdy w miesiącu. Korzystanie ze zniżek nieco różni się od standardowej procedury, do której przyzwyczaili się Łodzianie. Karty nie trzeba będzie okazać podczas podróży. Aby skorzystać z rabatu, po zalogowaniu na swoje konto na www.kartalodzianina.pl należy pobrać kod rabatowy, który następnie podczas rezerwacji biletu wpisujemy w polu „użyj vouchera”. Każdy użytkownik może pobrać dwa takie kody w miesiącu.

Do Partnerów Karty Łodzianina wkrótce dołączy również POLREGIO. Od 13 czerwca posiadacze Karty, będą mogli zakupić „Bilet strefowy miesięczny w aglomeracji łódzkiej”.

Tańsze bilety miesięczne będą ważne na obszarze aglomeracji łódzkiej ograniczonej stacjami Zgierz Kontrewers, Zgierz, Pabianice i Łódź Andrzejów.

Osoby, które będą chciały zakupić „Bilet strefowy miesięczny” nie będą musiały okazywać Karty Łodzianina przed dokonaniem transakcji, Karta będzie natomiast wymagana podczas kontroli biletów.

Wszystkie informacje na temat bieżących ulg i promocji, z których można skorzystać dzięki Karcie Łodzianina znajdują się w zakładce „oferty” na stronie www.kartalodzianina.pl

Polecane aktualności

Muzyczne lato w Łodzi – 100 koncertów w mieście!

Daria Głowacka / ŁCW

Tegoroczne lato w Łodzi tętni muzyką. Tylko przez lipiec i sierpień w mieście odbędzie się ponad 100... więcej

Wnętrze restauracji BOHO przy ul. Piotrkowskiej -  fot. Paweł Łacheta / UMŁ

BOHO - nowa, wegetariańska restauracja na ul. Piotrkowskiej

informacja prasowa

Kuchnia wegetariańska zyskuje coraz większą popularność wśród łodzian. W centrum Łodzi co roku... więcej

Tuwima 64 - wizualizacja

Nowe mieszkania w Łodzi powstają przy ul. Tuwima

informacja prasowa

Vantage Development i Mostostal Warszawa oficjalnie inaugurują budowę nowego projektu. 16 czerwca... więcej

Szkolenie komputerowe -  fot. Paweł Łacheta / UMŁ

Bezpłatne szkolenia komputerowe w Łodzi

Małgorzata Loeffler / ZIM

Komputer nie gryzie – przyjdź, a nauczymy cię jego obsługi. 80 godzin szkoleniowych, profesjonalni... więcej

Turnusy rehabilitacyjne -  fot. CC0

Prawie 3 mln zł dofinansowania do turnusów rehabilitacyjnych dla osób z niepełnosprawnościami

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak / MOPS

Nadmorskie miejscowości wybierają w tym roku najczęściej na turnusy rehabilitacyjne osoby z... więcej

Kontakt