2. Edycja Festiwalu Sztuki Aktorskiej Teatropolis

autor:

ARTKOMBINAT Scena Monopolis (ul. Kopcińskiego 62a)

22.03.2024

TEATROPOLIS w Monopolis, czyli wielkie święto teatru po raz drugi w Łodzi!

2. Edycja Festiwalu Sztuki Aktorskiej Teatropolis


Wiemy już, kto zmierzy się w artystycznych zmaganiach podczas drugiej edycji Festiwalu Sztuki Aktorskiej TEATROPOLIS, który trwać będzie na Scenie Monopolis od 22 do 27 marca. Przez tych kilka dni miłośnicy teatru będą mogli obejrzeć jedenaście spektakli przygotowanych przez debiutantów i doświadczonych artystów, a także trzy pokazy mistrzowskie.

Festiwalu Sztuki Aktorskiej otworzy spektakl „Zapowiada się ładny dzień” w wykonaniu Joanny Gonschorek, zdobywczyni nagrody Grand Prix pierwszej edycji TEATROPOLIS. Pierwszego dnia dwukrotnie na Scenie Monopolis zobaczymy również spektakl mistrzowski w wykonaniu Marii Seweryn „Na pierwszy rzut oka”.
Od 23 do 26 marca obejrzymy łącznie 11 przedstawień (9 w kategorii open i 2 w kategorii debiuty). Do udziału w Festiwalu Sztuki Aktorskiej zgłoszono aż 53 przedstawienia, z czego finałową jedenastkę wybrał osobiście dyrektor artystyczny TEATROPOLIS Andrzej Seweryn.

Na zakończenie TEATROPOLIS, w poniedziałek 27 marca, podczas Gali Finałowej odbędzie się pokaz mistrzowski „Scenariusz dla tzrech aktorów”, w wykonaniu Jana Peszka, Andrzeja i Mikołaja Grabowskich.

A w tym roku w jury zasiądą Anna Seniuk, Danuta Stenka, Łukasz Maciejewski, Andrzej Seweryn i Krzysztof Witkowski. Plakat na tegoroczną edycję przygotowuje Andrzej Pągowski.

Na pewno nie zabraknie w tym roku wielu wydarzeń towarzyszących i spotkań w działającym przez cały czas trwania TEATROPOLIS Centrum Festiwalowym.


Miejsce: Monopolis, Kopcińskiego 62C

Wstęp: wydarzenie biletowane

Ceny biletów: 80-200 zł

Bilety


Więcej informacji:

Link do wydarzenia

Profil Facebook Monopolis

Profil Facebook ArtKombinat Scena Monopolis

Zobacz również:

Kontakt