Akcja "W ŁODZI DO LOGOPEDY SIĘ CHODZI"

autor:

02.03.2024

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty logopedyczne.

Akcja "W ŁODZI DO LOGOPEDY SIĘ CHODZI"

W sobotę - 2 marca - specjaliści z poradni LogoHolistic Centrum Diagnozy i Terapii na Księżym Młynie przeprowadzą dla mieszkańców Łodzi bezpłatne warsztaty oraz przesiewowe badania logopedyczne dla niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz dorosłych. Konsultacje pod hasłem „W Łodzi do logopedy się chodzi” zostały objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łodzi.

W ramach akcji zaplanowano przesiewowe konsultacje logopedyczne dla noworodków i niemowląt, przesiewowe badania mowy dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz dorosłych, jak również porady z zakresu logopedii/neurologopedii. Podczas wydarzenia będzie można skorzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji logopedycznych. Rodzice z dziećmi, dorośli pacjenci z zaburzeniami mowy czy osoby dotknięte nowotworami lub zaburzeniami o podłożu neurologicznym, będą mogli skorzystać z profesjonalnej oceny swojego stanu zdrowia.

Dla najmłodszych przewidziano dodatkowo warsztaty logopedyczne, a dla rodziców krótkie spotkania, podczas których omawiane będą kwestie związane z wczesną interwencją logopedyczną, takie jak trudności w ssaniu, żuciu, połykaniu oraz karmieniu. Rodzice starszych dzieci będą mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach dotyczących rozwoju mowy u dzieci.

Głównym celem wydarzenia organizowanego w ramach obchodów Europejskiego Dnia Logopedy jest zwiększenie świadomości społecznej na temat istotnej roli logopedów oraz problemów związanych z zaburzeniami mowy i komunikacji. Jest to także doskonała okazja do promowania działań prewencyjnych, edukacyjnych i diagnostyczno-terapeutycznych w dziedzinie logopedii.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych łodzian do uczestnictwa w konsultacjach.

Zapisy na stronie www.logoholistic.pl/dzienlogopedy

Miejsce: LogoHolistic Centrum Diagnozy i Terapii na Księżym Młynie, ul. Księży Młyn 5/1U

Link do wydarzenia

Profil na Facebooku

Profil na Instagramie

Strona internetowa

Zobacz również:

Kontakt