Biegówki na Zdrowiu z Zieloną Łodzią

autor:

Park im. Józefa Piłsudskiego - Park na Zdrowiu (Łódź Polesie, Zdrowie-Mania)

05.12.2023

Zrobiło się biało, w nocy dopadało i chociaż śniegu nie jest bardzo dużo, jednak wystarczy do przeprowadzenia zajęć narciarskich Zielonej Łodzi na Zdrowiu. Pierwsze w tym sezonie zajęcia z instruktorem odbędą się we wtorek 5 grudnia i w piątek 8 grudnia w dwóch turach - o godzinie 17.00 i 18.30 i potrwają ok. 80 min.

 

 

Zapraszamy zarówno osoby zupełnie początkujące, jak i osoby z pewnym doświadczeniem, ale które nie biegają na nartach regularnie. Zajęcia odbywać się będą na trasie wzdłuż alei Orlicz-Dreszera. Miejsce zbiórki i wypożyczalnia sprzętu zostanie rozstawiona w parku, w pobliżu skrzyżowania ul. Konstantynowskiej i al. Unii (obok strzelnicy).

Zapewniamy najlepszego instruktora, wytyczoną trasę, świetną atmosferę, miejsce do przebrania, a przede wszystkim blisko 100 kompletów nart biegowych i specjalnych butów w rozmiarach od 28 do 47. Prosimy o możliwie wcześniejsze przybycie, aby zdążyć dobrać odpowiedni sprzęt.

Udział w zajęciach i wypożyczenie sprzętu jest nieodpłatne.

Nie prowadzimy rezerwacji, narty wydawane są na bieżąco.

Jeżeli warunki śniegowe pozwolą, to zajęcia Zielonej Łodzi będą organizowane także w kolejnych dniach, prosimy o regularne śledzenie naszego profilu. Mamy nadzieję, że śniegu jeszcze dopada.

Zobacz również:

Kontakt