Centrum Kultury Młodych przy Lokatorskiej - Cykl warsztatów

autor:

Centrum Kultury Młodych (93-021 Łódź, ul. Lokatorska 13)

29.08.2019

W Centrum Kultury Młodych przy Lokatorskiej w sierpniu b.r. przygotowano cykl warsztatów tematycznych p.n. "Letnia Zadziewajka Lokatorska "dla dzieci w wieku 7-10 lat. Wstęp: bezpłatny

grafika promująca cykl warsztatów LETNIA ZADZIEWAJKA LOKATORSKA -  fot. mat. Centrum Kultury Młodych
grafika promująca cykl warsztatów LETNIA ZADZIEWAJKA LOKATORSKA , fot. mat. Centrum Kultury Młodych

LETNIA ZADZIEWAJKA LOKATORSKA jest to cykl warsztatów tematycznych organizowany przez Centrum Kultury Młodych przy Lokatorskiej dla dzieci w wieku do 7 do 10 lat. W programie dla uczestników czeka wiele atrakcji, konkursów i warsztatów m.in kuchni łódzkiej.

8.08.2019r. godz. 10.00 – 12.00

Warsztaty kulinarne dla dzieci 7 - 10 lat – Smaki Świata – kuchnia hiszpańska. Obowiązują zapisy

godz. 11.30 – 13.00 Projekcja Filmowa dla dzieci 7-10 lat.

 

13.08.2019r.  godz. 10.00 – 11.30

Taneczny Mix-er - zabawy taneczne i integracyjne dla dzieci w wieku 7 – 10.lat. M.in. zabawa z chustą animacyjną i proste choreografie do znanych przebojów. Obowiązują zapisy.

godz. 11.30 – 13.00 Projekcja Filmowa dla dzieci 7-10 lat.

 

20.08.2019r. godz. 10.00 – 11.30

Warsztaty kulinarne dla dzieci w wieku 7 – 10 lat – Smaki Świata – Kuchnia włoska. Obowiązują zapisy.

godz. 11.30 – 13.00 Projekcja Filmowa dla dzieci 7-10 lat.

 

22.08.2019r. godz. 10.00 – 11.30

Warsztaty kulinarne dla dzieci w wieku 7 – 10 lat – Kuchnia łódzka. Obowiązują zapisy.

godz. 11.30 – 13.00 Projekcja Filmowa dla dzieci 7-10 lat.

 

27.08.2019r. godz. 10.00 – 11.30

Podwórkowe rozgrywki sportowe – tenis stołowy i trambambula. Wymagane własne rakietki do  tenisa stołowego. Obowiązują zapisy.

godz. 11.30 – 13.00 Projekcja Filmowa dla dzieci 7-10 lat.

 

29.08.2019r.  godz. 10.00 – 11.30

Warsztaty kulinarne dla dzieci w wieku 7 – 10 lat – Zdrowe żywienie Obowiązują zapisy.

godz. 11.30 – 13.00 Projekcja Filmowa dla dzieci 7-10 lat.

Dodatkowe informacje:

Na wszystkie warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy:

- pod nr tel. 42 684 24 02

- na adres e-mail: ckm@toya.net.pl

- osobiście w Centrum Kultury Młodych – Łódź, ul. Lokatorska 13

 

Wstęp: bezpłatny

 

Warsztaty odbędą się przy min. 8 dzieci.

Grupy warsztatowe max. do 20 osób.   

Projekcja filmowa - wstęp wolny - do 100 osób

Powiązane pliki

Zobacz również:

środa, 1 kwietnia 2020

Grafika promująca targi nowoczesnych technologii miejskich EXPO Łódź

EXPO Łódź: Smart City Expo Poland - PRZENIESIONE

WYDARZENIE PRZENIESIONE NA 3-4.06.2020. Celem targów nowoczesnej technologii miejskiej jest przede wszystkim prezentacja produktów i usług tworzących nową, bardziej... więcej

Expo-Łódź (93-590 Łódź, Aleja Politechniki 4)
31.03.2020 - 01.04.2020

Kultura on-line dla dzieci

Łódzkie Centrum Wydarzeń wraz z Wydziałem Kultury i instytucjami kultury z Łodzi przygotowały na kolejne dni stałe propozycje dla dzieci i rodziców. ... więcej

01.04.2020

Sportowej Akademii Veolia Junior

Za nami ponad dwa tygodnie izolacji i ograniczeń związanych z ogłoszoną na całym świecie pandemią wirusa SARS-CoV-2. Choć to my, dorośli w największym stopniu zmagamy... więcej

01.04.2020

Panie, Panowie - Sta(y)ge at Home! - okienko domowej sceny Arlekina zaprasza!

Panie, Panowie - Sta(y)ge at Home! - okienko domowej sceny Arlekina otwarte po raz czwarty! więcej

01.04.2020

Wielka Księga Uczuć: NUDA

Nuda... Znacie to uczucie? Każda sekunda zdaje się trwać w nieskończoność... Małgorzacie Krawczenko w ramach walki z nudą przyszedł jednak do głowy pewien pomysł...... więcej

01.04.2020

Juliusz Pielichowski czyta wiersze z tomiku "Czarny organizm"

Dom Literatury zaprasza. Jeden z najbardziej wyrazistych debiutów ostatnich lat. Juliusz Pielichowski czyta wiersze z tomiku "Czarny organizm" ... więcej

01.04.2020

Zajęcia, lekcje, oprowadzania zawsze o godzinie 14:00 na profilu Muzeum

Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi zaprasza on-line więcej

01.04.2020

EC-1 - on-line tour

#zostańwdomu, ale wybierz się na wirtualną wycieczkę po EC1. Od poniedziałku 23 marca codziennie o 11:00 przez kanały social media EC1 można uczestniczyć w spacerach... więcej

01.04.2020

1-30 kwietnia 2020 r. | Terminarz Rady Miejskiej w Łodzi

Terminarz spotkań organizowanych w Radzie Miejskiej w Łodzi od 1 do 30 kwietnia 2020 roku. więcej

Urząd Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104)
01.04.2020 - 30.04.2020
Kontakt