Charlie Kocha Kobiety | Back to Black. Historia Amy Winehouse w Kinie Charlie

autor:

Kino Charlie (Łódź, ul. Piotrkowska 203/205)

19.04.2024

W kwietniowej edycji cyklu Charlie Kocha Kobiety premierowo zagramy "Back to Black. Historia Amy Winehouse".

Charlie Kocha Kobiety | Back to Black. Historia Amy Winehouse w Kinie Charlie

Jest to pierwszy fabularny film o tej muzycznej ikonie jaki powstał, film to bezkompromisowe spojrzenie na współczesną machinę sławy i wielki hołd dla wyjątkowego talentu, który zdarza się raz na pokolenie.

19 kwietnia, godz. 19:30 - bilety dla Pań - 18 zł i kawa za 5 zł (promocja dostępna w kasie kina)

Zobaczcie pełną pasji historię niezwykłej artystki, ukazującą lata spędzone w tętniącym życiem londyńskim Camden, które Amy nazywała domem, oraz jej drogę do światowej sławy. Film skupia się na niezwykłym geniuszu, kreatywności, poczuciu humoru i szczerości Amy, które towarzyszyły jej we wszystkim, co robiła, a także spróbuje zrozumieć jej demony. Główną rolę w filmie zagrała wschodząca gwiazda kina Marisa Abela („Branża”).

Na ekranie partnerują jej m.in. zdobywca nagrody BAFTA Jack O'Connell jako Blake Fielder-Civil, Eddie Marsan jako Mitch Winehouse, Juliet Cowan jako Janis Winehouse oraz nominowana do Złotego Globu i Oscara Lesley Manville jako babcia Amy, Cynthia. Film wyreżyserowany przez Sam Taylor-Johnson, uznaną artystkę wizualną i reżyserkę („Pięćdziesiąt twarzy Greya”), wyprodukowany przez STUDIOCANAL oraz Monumental Pictures, przy pełnym wsparciu wytwórni muzycznych Universal Music Group oraz SONY Music Publishing.
----
Parnterami wydarzenia są:
Fundacja Miasto Kultury i Hub Kultury Kina Charlie. www.hubkultury.pl

Bilety


Więcej informacji:

Link do wydarzenia

Profil Facebook

Zobacz również:

Kontakt