Festiwal Łódź Tattoo Days 2018 // Koncert Quebonafide

autor:

Międzynarodowe Targi Łódzkie - Hala Expo Łódź

03.11.2018 - 04.11.2018

Podczas pierwszego weekendu listopada w łódzkiej Hali Expo odbędzie się 11. edycja największego w Polsce festiwalu tatuażu i muzyki, czyli Łódź Tattoo Days 2018.

Pierwsze festiwale tatuażu organizowane były na początku 2007 roku w jednym z najbardziej zasłużonych łódzkich klubów muzycznych, czyli w Dekompresji. Od tego czasu do grona miast goszczących naszą konwencje tatuażu dołączyła Warszawa i Lublin. Tym sposobem mała łódzka impreza wypłynęła na szerokie wody i stała się cyklem spotów life stylowych związanych z tatuażem artystycznym na najwyższym światowym poziomie. 

W tym roku na Nowej Hali Expo w Łodzi przy al. Politechniki 4 pojawi się ponad 300 tatuatorów z Polski i Europy. Na głównej scenie odbędzie się koncert Quebonafide, w line up imprezy znajdą się także fire show w wykonaniu The Fuel Girls, burleska, body painting, pokaz mody alternatywnej i mistrzostwa barberskie. Nie zabraknie stref specjalnych dedykowanych fanom amerykańskich aut i motocykli, wernisaży prac znanych plastyków czy też wystawy "Twórczości zza krat" organizowanej przez Polskie Muzeum Tatuażu. 

Łódzki festiwal tatuażu poprowadzi człowiek wielu pasji i najbarwniejszy konferansjer świata, czyli Waldemar Wall-e Kasta, muzyk, raper, ring announcer federacji KSW tym razem komentował będzie prace prezentowane w aż 12 konkursach na najlepsze tatuaże. 

Łódź może pochwalić się ogromną liczbą artystów aktywnie promujących swoje miasto na międzynarodowych konwentach tatuażu, niektórzy łódzcy tatuatorzy tworzą czołówkę Polskiej sceny wyznaczając tym samym nowe trendy. 

Tattoo Days to impreza dla całych rodzin. Od lat zacieramy stereotypy związane z tatuażem, a samą sztukę tatuażu prezentujemy w artystyczny sposób. Powszechność tatuażu nie pozwala nam zapomnieć o najmłodszych jego fanach. Na stoisku Banana – INK każdy będzie mógł spróbować własnych sił w "dziaraniu", już 3 letnie dzieci sprawnie radzą sobie z obsługą prawdziwej maszynki do tatuażu i z wielką pasją nanoszą własne wzory na bananowe skórki. 

Zadbaliśmy również o gastro przyjemności uczestników naszej konwencji. Przed głównym wejściem na Hale organizujemy zlot food trucków. Kilkanaście wypchanych po brzegi furgonów pełnych świeżego i pysznego jedzenia czekać będzie na Was od rana. W strefie chill odpoczniecie przy setach Djskich, a po całym dniu wrażeń zabawimy się na wieczornym After Party w Teatr Club Łódź.

Obecnie trwa przedsprzedaż biletów. Nasi goście mają do wyboru trzy rodzaje wejściówek:

  • wstęp jednodniowy(35zł),
  • dwudniowy(45zł)
  • oraz VIP(250zł)

Dzieci do 12 roku życia wchodzą za darmo.

Przed wejściem na teren festiwalu w głównym lobby prowadzona będzie sprzedaż biletów z tym, że będą one droższe, bo jednodniowy to 40 zł, dwudniowy 55zł, a VIP to koszt 300 zł. Bilety i dodatkowe informacje o wydarzeniu znajdziecie na stronie: www.tattoodays.pl/lodz

Polecane wydarzenia

Brak wydarzeń dla wybranych kryteriów
Kontakt