Fungi Fest — SYMBIOZA | Festiwal Kultury Grzybowej

autor:

Muzeum Książki Artystycznej w kamienicy pod Gutenbergiem (Łódź, ul. Piotrkowska 86)

11.05.2024

Zapraszamy na największy w Polsce festiwal kultury grzybowej FUNGI FEST!

Fungi Fest — SYMBIOZA | Festiwal Kultury Grzybowej

Symbioza (sym/współ- bíos/życie)

Grzyby są jednym z pierwszych organizmów na ziemi i stanowią integralną część ekosystemu. Można powiedzieć, że są cichymi strażnikami Matki Natury. Na co dzień regulują procesy życiowe, które dla nas nie są oczywiste. Choć są to pozornie niewidoczne interakcje, to bez tej komunikacji często nie byłoby życia. Podczas tej edycji celebrujemy te piękną komunikacje w której przyroda, sztuka, nauka spotykają się, by zjednoczyć się w swojej miłości do grzybów. To niezwykle ciekawe doświadczenie, które ukaże fascynujący świat grzybów w całym swoim pięknie i tajemniczości.

Co na Was czeka?

INSPIRUJĄCE WYKŁADY
Poznaj najnowsze odkrycia w dziedzinie mykologii, zgłębiaj tajniki hodowli grzybów, dowiedz się więcej o historii i kulturze, korzyściach zdrowotnych płynących z ich spożycia. Przygotuj się na prezentacje prowadzone przez doświadczonych mykologów i pasjonatów grzybów ?

MYKOMARKET
Odkryj bogactwo produktów związanych z grzybami - od zdrowej żywności po niezwykłe akcesoria. Przeglądaj stoiska pełne unikatowych produktów, które pozwolą Ci jeszcze głębiej zanurzyć się w świat grzybów.

NETWORKING
Doświadcz międzygrzybowego networkingu!? Poznaj nowych ludzi, dziel się swoimi pasjami i doświadczeniami z innymi uczestnikami festiwalu. Ta interaktywna przestrzeń pozwoli Ci nawiązać cenne kontakty i poznać innych entuzjastów grzybów.

GRZYBOWA STREFA GASTRO
Rozkoszuj się wyjątkowymi potrawami przygotowanymi z wykorzystaniem świeżych grzybów. Doświadcz wykwintnych smaków i aromatów w naszej grzybowej strefie gastronomicznej.

A dodatkowo:
JUICY BAR, KOMBUCZA BAR, STREFA CHILL, SZTUKA, SPOTKANIA Z TWÓRCAMI, INSTALACJE ARTYSTYCZNE, GRZYBOWY KONCERT AMBIENTU, INSTALACJE AUDIOWIZUALNE, KONCERTY LIVE-AKTY I DJ-sety, WIELKI MUZYCZNY JAM, AFTERPARTY Z OGNISKIEM.

Współpraca - prosimy o kontakt drogą mailową:
kontakt@fungifest.pl
fungifest.pl


Wstęp: wydarzenie biletowane

Ceny biletów: od 33,99 zł

Bilety


Więcej informacji:

Link do wydarzenia

Profil Facebook

Profil Instagram

Zobacz również:

Kontakt