Fuzja w świątecznym klimacie

autor:

05.12.2023

Przedświąteczny nastrój już w pełni poczuć można w Fuzji, która w tym roku rozbłysła tysiącami światełek. W Ogrodach Anny pojawiła się ogromna 6 – metrowa choinka z pięknymi lampkami, sanie Mikołaja oraz 2 – metrowe iluminacje.

Dodatkowo Fuzję zdobią ledowe napisy i ramki, na tle których można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w iście świątecznym klimacie.

W Mikołajki (w środę, 6 grudnia) o godzinie 18:00 Fuzja zaprasza na uroczyste włączenie iluminacji na choince oraz wspólne kolędowanie na żywo. Będą świąteczne piosenki oraz poczęstunek w postaci gorącej czekolady i zimowej rozgrzewającej herbaty! Na wspólne kolędowanie przy choince zapraszamy także w sobotę 9 grudnia o godzinie 18:00.

Od 5 do 9 grudnia w pofabrycznym kompleksie Karola Scheiblera odbędzie się świąteczny kiermasz. Przez cztery dni od godziny 14:00 do godziny 20:00 w historycznym budynku zlokalizowanym w Ogrodach Anny dostępni będą wystawcy - rękodzielnicy. Nie zabraknie też domowych wypieków oraz stoiska z gorącą czekoladą, kawą i herbatą.

Każdego dnia kiermaszu w godzinach 14:00 – 18:00 odbywać będą się także bezpłatne tematyczne warsztaty, w których udział może wziąć każdy bez względu na wiek. Na warsztatach pod okiem rękodzielników będziemy wspólnie tworzyć biżuterię oraz upominki dla bliskich i ozdoby świąteczne własnoręcznie wykonane na szydełku. Dodatkowo w czwartek (7 grudnia) oraz w sobotę (9 grudnia) w godzinach 14:00 – 18:00 do Fuzji zawita niezastąpiona ekipa z Science Park. Na czwartkowych warsztatach (7 grudnia) pięknie ozdobimy przygotowane wcześniej talerze i szklane lampiony - idealne propozycje na prezent lub jako świąteczna ozdoba do naszego mieszkania. Natomiast w sobotnie popołudnie (9 grudnia) Science Park zabierze nas do zimowej krainy. Zajęcia prowadzone przez Science Park są bezpłatne, obowiązują na nie jednak wcześniejsze zapisy, których dokonywać można za pośrednictwem wiadomości na Facebooku Fuzji.


Miejsce: Fuzja Łódź, ul. Milionowa 6a

Wstęp: wolny

Zobacz również:

czwartek, 29 lutego 2024

 - "Praktyka widzenia" spektakl Teatru Nowego w Łodzi

"Praktyka widzenia" spektakl Teatru Nowego w Łodzi

Spektakl inspirowany „Teorią widzenia” Władysława Strzemińskiego. więcej

Teatr Nowy im. K. Dejmka w Łodzi, Mała scena (ul. Zachodnia 93)
29.02.2024 10:00
 - Depeche Mode w Atlas Arenie

Depeche Mode w Atlas Arenie

Nowa trasa koncertowa zespołu Depeche Mode po Europie rozpocznie się 22 stycznia 2024 roku w londyńskiej O2 Arenie. więcej

Atlas Arena w Łodzi (al. Bandurskiego 7)
29.02.2024 18:00

piątek, 1 marca 2024

 - Red Bull Can You Make It – wyrusz w przygodę życia!

Red Bull Can You Make It – wyrusz w przygodę życia!

Już wkrótce trzyosobowe zespoły z całego świata wyruszą w siedmiotygodniową podróż po Europie w towarzystwie… charakterystycznych, srebrno-niebieskich puszek. więcej

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)
01.03.2024 10:00
Kontakt