Hot Wheels Monster Truck Live Glow Party w Atlas Arenie

autor:

Atlas Arena w Łodzi (al. Bandurskiego 7)

23.03.2024

Ryk potężnych silników, wielkie amerykańskie auta, setki koni mechanicznych i lasery, to wszystko będzie czekać na fanów ekstremalnej rozrywki w Łodzi.

Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party w Atlas Arenie

Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party przybywa do Łodzi! Fani w każdym wieku przeżyją dreszczyk emocji, oglądając swoje ulubione Hot Wheels Monster Trucks w CIEMNOŚCI! Jedyny w swoim rodzaju pokaz odwiedzi łódzką Atlas Arenę w dniach 23-24 marca na kilku epickich występach.

Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party ożywi najpopularniejsze Monster Trucki Hot Wheels, w których skład wchodzą: Mega Wrex™Tiger Shark™Demo Derby™Bone Shaker™Bigfoot®Gunkster™, a także zupełnie nowy HW 5-Alarm™, czyli bohater wozów strażackich Hot Wheels Monster Trucks! Podczas wydarzenia odbędzie się również niesamowita impreza taneczna, spektakularne pokazy świetlne i nagrody niespodzianki od Hot Wheels. Do tego specjalny występ ziejącego ogniem i mrozem, zmiennokształtnego smoka ARCTICGON oraz elektryzujące i porywające popisy kierowców wykonujących ewolucje i kombinacje motocyklowe Freestyle Motocross!

W sprzedaży dostępny jest pakiet VIP Backstage Tour, w ramach którego możecie zobaczyć Hot Wheels Monster Trucks z bliska. Wycieczka pod opieką prowadzących Hot Wheels Monster Trucks Live odbędzie się przed pokazem. Przekonaj się, co dzieje się za kulisami, zanim wszystko zostanie rozbite i zmiażdżone, a następnie zobacz jak Monster Trucki Hot Wheels ożywają! W ramach otrzymasz gadżety VIP dostępne wyłącznie dla uczestników VIP Experience! Pakiet dostępny w sprzedaży do wyczerpania zapasów.

Ekscytująca impreza Crash Zone Pre-Show Party odbędzie się 2,5 godziny przed każdym występem. Niepowtarzalnym doświadczeniem dla fanów jest dostęp do płyty, na której rozgrywane są zawody, co pozwoli zobaczyć niesamowite trucki i motocykle, wielki rozmiar Hot Wheels Monster Trucks, a także spotkać się z kierowcami by zdobyć ich autografy! Bilety są dostępne w sprzedaży do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji

Bilety- ebilet.pl

Bilety- ticketmaster.pl

Zobacz również:

Kontakt