Koncert: Bolewski & Tubis grają Ciechowskiego

autor:

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych w Łodzi (ul. Zachodnia 54/56)

09.03.2024

Bolewski & Tubis grają Ciechowskiego to muzyczna podróż zawierająca nie tylko improwizacje, ale przede wszystkim piosenki śpiewane z głębokim szacunkiem do oryginałów, kreowane przez dwóch nietuzinkowych artystów.

Koncert: Bolewski & Tubis grają Ciechowskiego

Radosław Bolewski - śpiewający perkusista i Maciej Tubis - wirtuoz fortepianu i syntezatora basowego to innowacyjny i całkowicie unikalny duet w skali kraju.

Ich muzyka określana jest jako subtelne połączenie jazzu i popu w odważnej, improwizowanej odsłonie. Autorskie aranżacje kultowych utworów Grzegorza Ciechowskiego stworzone przez duet, zdobyły ogromne uznanie wśród słuchaczy i dziennikarzy muzycznych. Jesienią 2023 muzycy wystąpili na międzynarodowym festiwalu Soundedit 23, podczas którego zarejestrowali koncertowy album z piosenkami Grzegorza Ciechowskiego i Republiki - premiera przewidziana jest na wiosnę 2024. Od 2021 roku koncertowali w wielu miastach Polski, występując m.in. w Radio 357 czy podczas Dni Grzegorza Ciechowskiego w Toruniu. To właśnie koncerty i bezpośredni kontakt z publicznością dostarczają im najwięcej satysfakcji, a jak mówią słuchacze, Bolewski & Tubis tworzą na scenie tyle dźwięków, ile zazwyczaj jest w stanie wygenerować kwartet.


Miejsce: ul. Zachodnia 54/56, Łódź

Wstęp: wydarzenie biletowane

Ceny biletów: 62,99 zł, 70 zł 

Bilety


Więcej informacji:

Link do wydarzenia

Zobacz również:

Kontakt